Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka,
mój tata kiedyś kształcił się na #tapicer, ale w ostateczności rzucił to w cholerę. Zastanawia mnie, ile w sumie teraz, w 2022 roku, mógłby wyciągnąć na tej profesji pracując przypuśćmy, jako tapicer samochodowy, albo tapicer mebli w jakiejś firmie typu KLER czy w innych sporych firmach zajmujących się meblami. Jeśli mamy tutaj jakieś osoby pracujące w tym zawodzie to byłoby super, gdyby się wypowiedziały. Zarobki na wynagrodzenia.pl niby są, ale zaufanie mam do nich takie, jak do ofert typu "Praca zdalna 15k miesięcznie bez doświadczenia" na OLX ;) Także naprawdę zachęcam do dyskusji :D Zwłaszcza, że widziałem na wykopie już pare komentarzy osób, które parają się tym zawodem, ale to perełki sprzed 6 lat, więc wiadomo - wszystko się zmienia i trzeba uaktualnić jak sytuacja wygląda. #praca #tapicer #zarobki #wynagrodzenia #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b250a6d08886b56a813b98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania niedaleko mam tapicera, większość meblowych rzeczy robi, czasem mu krzesła podrzucę albo coś drobnego i powiem ci kolejki do niego na 2-3 tygodnie czekania. Nie będę pytał go o zarobki ale na biedującego nie wygląda.