Wpis z mikrobloga

Wczoraj zostałem "zmoggowany" wzrostem przez jakiegoś chińczyka w sklepie. Trwało to ułamek sekundy, po chwili sobie uświadomiłem plus wyczułem że jak to żółtek ma mikrusa max. 19cm i nie jest żadnym zagrożeniem. On w ułamku sekundy też sobie to uświadomił i role się odwróciły. Spuścił wzrok, tak jakby spokorniał, optycznie zmalał, skulił się i błyskawicznie ustąpił mi miejsca żebym mógł wziąć sobie kabanosy marki własnej za 5,99 sztuka. Dodatkowo jego samica rasy żółtej od razu wyczuła average dick energy i zaczęła się do mnie ślinić i ocierać miejscami intymnymi o moje spodnie (serio). Ale nie dla brzydkiej azjatki to, ja jestem zainteresowany tylko afrykańskimi księżniczkami sawanny. Natura.
#blackpill #dickpill #kabanosy
  • 7
@nigdy_nie_bede_wykopkiem: pewnie "jego" kobieta bardzo nalegała, aby kupić choć jedną sztukę takiego kabanosa. Gdy już wrócili do domu, po jakimś czasie chłop znalazł ją w łóżku, masturbującą się tym kabanosem. Jęczała i tryskało z niej - zupełnie inaczej, niż gdy próbowała uprawiać stosunek ze swoim chłopem