Wpis z mikrobloga

Hej! Jak bardzo złym pomysłem jest kupienie białego fotelu obrotowego? Pracuję z domu, czyli byłby używany codziennie, po kilka godzin. Mówię tu konkretnie o #jarvfjallet z #ikea. Czy będzie szybko się brudził? Wiem, że czarny to lepszy wybór, jeżeli chodzi o użytkowanie, natomiast biały bardziej podoba mi się, jeżeli chodzi o względy estetyczne. Czy ktoś może takowy posiada i może coś powiedzieć?
#fotelbiurowy #fotelobrotowy #homeoffice #grafikakomputerowa
Pobierz
źródło: comment_1655894581HXXBhYwQBWgS7FWLx6Ke5r.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szadina: dxracer w materiale, ale ich wygląd to jakiś żart. Za to siedzisz na dobrej jakościowo gąbce która leży na hamaku. Nawet jeśli się ugniecie to kości nie będą boleć. Chciałbym móc polecić coś co jest ładne i dobrze zrobione ale widziałem takie tylko w firmach - modele które nie są w sprzedaży detalicznej.
@szadina: suwak jest od dołu, na tych fotach go nie widać, co do podłokietników - chyba musieli zrobić ich nową wersję bo rzeczywiście jakaś regulacja jest
@szadina: Dzięki za info, naczytałem się już komentarzy że po pewnym czasie plecy zaczynają boleć i siedzi się nienaturalnie, jednak chyba w końcu je kupię o ile podpasuje mi w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)