Wpis z mikrobloga

Hej! Jak bardzo złym pomysłem jest kupienie białego fotelu obrotowego? Pracuję z domu, czyli byłby używany codziennie, po kilka godzin. Mówię tu konkretnie o #jarvfjallet z #ikea. Czy będzie szybko się brudził? Wiem, że czarny to lepszy wybór, jeżeli chodzi o użytkowanie, natomiast biały bardziej podoba mi się, jeżeli chodzi o względy estetyczne. Czy ktoś może takowy posiada i może coś powiedzieć?
#fotelbiurowy #fotelobrotowy #homeoffice #grafikakomputerowa
szadina - Hej! Jak bardzo złym pomysłem jest kupienie białego fotelu obrotowego? Prac...

źródło: comment_1655894581HXXBhYwQBWgS7FWLx6Ke5r.jpg

Pobierz
  • 35
Nie kupiłbym z Ikei niczego, gdzie techniczne aspekty mają duże znaczenie, a produkt w swojej naturze nie jest prosty. Tj fotela do pracy na pewno bym tam nie kupił, co innego jakieś pudełeczko.
@szadina: nie kupuj. ani tego modelu ani bialego. juz w zasadzie nie wiem #!$%@? jakiego fotelu szukac, ale ten na pewno nie jest zgodny z tym jak sie kregi ukladaja, powoduje garba w odcinku piersiowym
@szadina: Jak dla mnie cena/jakość dla tego fotela wyglada marnie ale nie oglądałem tego na żywo. Tj wpisałem sobie teraz na szybko „biały fotel obrotowy” w Google i już widzę znacznie lepsze opcje, ale rób jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szadina:
JÄRVFJÄLLET wygląda bardzo spoko. Ma regulowane podłokietniki, więc to duży plus w stosunku do np. beznadziejnego Markusa (chyba, że akurat trafisz z wymiarem). Dopóki na nim nie posiedzisz to nie będzie wiadomo czy jest wygodny, ale sądząc po liczbie regulacji, będzie ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szadina: mam szaroczarny i jest git. Może mógłby być mniej twardy. Wieku godzin staram się nie siedzieć. Podnoszę blat i pracuję na stojąco żeby nie siedzieć tyle.
@szadina: ja mam ten fotel, ale w wersji z szarego materiału, już od jakichś 4 lat i jest bardzo dobry. Pierdzę w niego conajmniej 40 godzin tygodniowo, a praktycznie brak śladów zużycia.

Porównując go do foteli jakie mam w biurze, to tak, jest gorszy, ale różnica ceny między nimi to 2k.
@szadina: IKEA jest dobra w design, ale moim zdaniem komfort, wygoda użytkowania i praktyczność ich produktów stoi dla nich na drugim planie. Tak jest niestety ze wszystkim, co mam z tego sklepu (ale to tylko moje zdanie). Sam mam Markusa (z czasów gdy kosztował chyba 100 euro) i komfort siedzenia na nim jest średni. Jeżeli chodzi o trwałość i jakość wykonania to nie mam żadnych zastrzeżeń, w ogóle nie widać zużycia.
@szadina: super fotel, bardzo wygodny, tylko brak regulacji podłokietników. Co do brudzenia - zauważ że materiał na siedzisku jest na suwak odpinany i można go uprać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szadina: ludzie którzy piszą, że te fotele są wygodne musieli wcześniej siedzieć na drewnianych stołkach. W swojej cenie są jako takie. Pod tyłek dostajesz sklejkę i 1cm gąbki która po roku będzie uklepana.