Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jakie tu oburzenie na tagu xD Jakbyście się wczoraj urodzili i nie rozumieli, że RBR to globalna marka sprzedająca wodę z cukrem a jej główną siłą jest marketing który #!$%@?ą do takiego stopnia, że aż wygrywają kilka mistrzostw świata F1 a tu przychodzi jakiś debil i rzuca publicznie niggerami.
Czego on się spodziewał? I jakiej rekacji wy się spodziewacie? Że firma której ultra zależy na sponsorach, kontraktach i marketingu oleje tą sprawę i przez debila wystawi się na lincz?
#f1
  • 19
@smutny_kojot: Śmieszne, że robisz damage control udając, że zarzucasz puszkarzom damage control xD Widzisz różnicę w malowaniu bolidu na czarno i kazaniu wszystkim klękać bo gdzieś w USA policja niechcący zabiła czarnego naćpanego kryminalistę, co nie miało ŻADNEGO związku z Mercedesem a tym, że Red Bull zawiesił kierowcę Red Bulla za używanie słów których obecnie użwać nie można jeżeli się nie chce mieć bojkotów, protestów i miesięcy wylewania gówna w mediach?
bo gdzieś w USA policja niechcący zabiła czarnego naćpanego kryminalistę, co nie miało ŻADNEGO związku z Mercedesem


@Tasde: Miało, bo Hamilton zaangażował się w ten ruch, a był ich kierowcą. Po prostu byli z nim solidarni. Zresztą klękano też na wszyskich meczach Premier League i w innych sportach, więc nie był to jakiś odosobniony przypadek czy czyjaś fanaberia. Nie popierałem tego, ale z drugiej strony, kto nie chciał, to nie klękał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@smutny_kojot: nie, Mercedes nie miał nic do tego, to Hamilton nieproszony zaangażował się w jakaś akcję i nieproszony Mercedes za tym poleciał. Dalej to jest inna i nie związana ze sobą para kaloszy, gdy sam się w coś angażujesz, a gdy to ciebie ktoś angażuje.
Ja mam w dupie że zrobił to Red bull, bo doskonale wiem, że zrobiłby to dowolny inny zespół, drużyna piłkarska czy klub kolarski, bo wiem jak
@JestemStudentemPrawa: No się #!$%@?ł i co zrobisz? Świat ewoluuje cały czas, 100 lat temu jakbyś sobie wytatuował równoramienny krzyż na klacie to nikogo by to nie obchodziło ale 20 lat później dostałbyś już za to kulkę w łeb. Kiedyś to minie i sobie znajdą inne zabawy, na razie jest jak jest
Widzisz różnicę w malowaniu bolidu na czarno i kazaniu wszystkim klękać bo gdzieś w USA policja niechcący zabiła czarnego naćpanego kryminalistę


@Tasde: ty tak serio myślisz, że w tej akcji chodzi o Floyda? XD
@rybsonk: Ale ja wiem, że akcja jest starsza i cel jest inny, tyle że wybuch jej "popularności" który nagle skłonił Mercedesa i Hamiltona do #!$%@? szopek to właśnie następstwo tamtego zdarzenia.