Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, co zrobić jak mi mega ciężko wstać i jestem wiecznie zmęczona? Higienę snu stosuję, w miarę moich zmniejszonych depresyjnych możliwości, tzn. coraz bardziej ją stosuję. Muszę spać przynajmniej 10 godzin, a czasem dłużej, a i tak się nie wysypiam. Krócej, to jeszcze większe znaczenie i często nie wstanę, co jest uciążliwe. Mój poprzedni lek był troszku do dupy, jedynie po zwiększeniu dawki do maksymalnej zaczęłam mieć dużo lepszy sen. Teraz mam moklobemid i pregabalinę, ale jakoś wiele lepiej się nie czuję na nim. Jedynie ta pregabalina zmniejsza lęk dość dobrze. Ten moklobemid 450 mg przyjmuję od 2-3 miesięcy, pregabalinę dużo dłużej. Miałam zrobioną morfologię, B12, witaminę D, TSH, ferytynę, żelazo, glukozę, żelazo, wapń, AST, ALT, lipidogram. Według internisty jestem w pełni zdrowa. Na psychoterapię chodzę co tydzień.
#nootropy #depresja #lek #leki #psychiatria #kiciochpyta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@moll: nom, witaminę D, bo był mega niedobór mimo sportu na słońcu. To nie witaminy, ale jeszcze neurolog mi kazała brać magnez na ruchy mimowolne, a dermatolog cynk (i Alpicort E) na wypadanie włosów. Wychodzę na słońce biegać albo po prostu coś robić, ale to drugie dużo rzadziej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: mogę spróbować odstawić magnez z B6, bo on chyba niewiele/nic daje, choć on tam wiele B6 nie ma, dziennie 40,40 mg wychodzi, a internety podają, że powyżej 200 mg to za dużo. Mam problem z nieużywaniem telefonu i podobnych przed snem, ale np. biegam 3 razy w tygodniu, w łóżku tylko śpię, nie spędzam w nim czasu. Chodzę spać o 24-1, rzadko o 2. Nie jem do 2 godzin przed
@Klaudia2333: kup sobie magnez bez wit. B6. Jak poprosisz o taki w aptece, to Ci pani poszuka. Jeśli to przedawkowanie B6, objawy powinny ustąpić między 3 dni do tygodnia czasu
@moll: dzięki, miałem podobne skutki uboczne. A sprawdziłem etykiety i prawie we wszystkim co biorę jest jakaś ilość b6. A ostatnio zwiększyłem dawkę magnezu z b6 i początkowo lepiej się spało. Nawet kiedyś o tym myślałem że mogę ta wit przedawkować. Ale nic nie łykam i w sumie po 12h już się lepiej czuję.