Wpis z mikrobloga

Cześć. Dzisiaj przyszedł mi nowy fotel WAU2. Podczas pierwszej próby oparcia się coś w nim strzeliło (w mechanizmie pod siedzeniem). Fotel nadal działa normalnie aczkolwiek boje się, że może to rzutować na dalsze problemy, szczególnie gdy w mechanizmie słychać latającą śrubę. Myślicie, że reklamacja to obejmie?
#wau2 #reklamacja #fotel #fotelbiurowy #fotele #wau #unique
  • 6
@Jastrzi: Ja brałem z meblujdom.pl i ogólnie polecam. Przy 190cm może być problem z wysokością zagłówka ale to chyba w każdym fotelu - choć tu też zależy mocno od proporcji nóg/tułowia. Warto mieć na względzie, że tkanina mocno kurz łapie, więc czarny kolor trzeba często czyścić.
@Jastrzi: ErgoExpert z Warszawy. Skusiło mnie to, ze kosztował około 150 złotych mniej niż w Krakowie (przesyłka była darmowa). Czy jestem zadowolony? Jak najbardziej, siedzi się przy komputerze niesamowicie (koniec końców nie oddałem go bo uznaliśmy z ojcem, że ten plastik co się urwał nie będzie rzutował na przyszłe potencjalne poważniejsze problemy) i mogę znacznie dłużej wytrzymać nie odczuwając zmęczenia. Jedyne jakie mam zastrzeżenia to to, ze coś tam strzeliło w