Wpis z mikrobloga

Mirasy macie może jakieś doświadczenie z firma trek’n eat?

https://www.katadyngroup.com/de/en/brands/trekneat~b4910/overview/listing?solutionCategories[]=5696&solutions[]=5131
Wydaje się spoko, chociaż cena dość konkretna. Sam nie jadłem ale ziomek z yt #shiey tego używa i niby poleca, ale wiadomo może to być po prostu sponsorowane xd

Szykuje mi się trzytygodniowy wyjazd i rozkminiam jakie jedzenie wziąć. Na pewno wezmę trochę #huel bo dostałem trochę za darmo + może jakieś słoiki z biedry xD
Macie jakieś pomysły jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#survival #gotowanie #hiking #trekking
  • 4
@kabalarz: jesli chodzi o liofizy to polska firma LYO ma moim zdabiem najlepszy produkt. Ale liofizy to... ni nie jest smakowy szczyt. Obczaj Rossmana jesli masz w okolicy, mają tam takie gotowe dania z ryżu pakowane w podobnej technologii co racje wojskowe, tylko bez podgrzewacza.
@kabalarz: tak jak przedmówca, polecam lyofood. Dostaniesz np. na 8a.pl, ale poszukaj też w innych sklepach. Czasami są promocje. I tak wychodzi taniej często, niż iść do restauracji. No chyba, że jesteś w jakiejś Gruzji, czy Rumunii.
@kabalarz: Z kumplami na tych liofach przeżyliśmy w dolomitach, i szczerze bardzo mi smakowały. Tylko nie wiem, czy to ze zmęczenia czy z głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedliśmy też z Voyager (na skalniku są). Też bardzo dobre. Szczególnie puree ziemniaczane z szynką. Ale widzę, że sporo podrożały.

Edit. A, i patrz na kaloryczność. Bo cena od tego zależy też