Wpis z mikrobloga

#pgnig #ogrzewanie #gaz #mieszkanie #zalesie
Już ponad miesiąc temu (16.05.2022) złożyłem do PGNIG informację po zakupie mieszkania i podpisałem umowę przez Internet (cesja umowy) i niby spoko na stronie eBOK PGNIG widziałem umowę, że jest w trakcie i nagle zniknęła koło 30.05 dosłownie nic na stronie nie było tak jakbym był nic nigdy nie zawarł, żadnej umowy. Dzwonię do nich i mówią mi, że mają jakieś prace w serwisie i że nie jestem jedyny i spokojnie wszystko wróci do normy i do 16.06.2022 będzie już OK.

No nie 16.06.2022 wciąż nic więc dzwonię znów i składam reklamację co się odwala z umową.

Mijają dni i na stronie wciąż nic jutro znów będę dzwonić i prosić się o swoje ale to żałosne jest, znając życie niedługo ktoś mi wpadnie i zechce odciąć gaz bo nie płace rachunków xD
Na e-mailu oczywiście mam umowę itd ale na stronie ebok.pgnig.pl/umowy nic totalnie pusto jakbym nie był ich klientem.

Ktoś miał taką akcję?
  • 10
@Walus002: ciągle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ich prace "modernizacyjne" to trwają od listopada i ile to się przewojowalem.
Spróbuj dodać nowy adres przez eBok.

Pomimo zerwania umowy osobiście, dzwonienia na Bok, dawny adres ciągle widniał w eBok i rozwiązałem już rozwiązana umowę (sic!) przez e bok i dopiero po tym, po miesiącu z kawałkiem zniknęło, ale potem jeszcze błędnie naliczone faktury, korekty etc.

Obsługa klienta jednak zatrzymała
@plasq: @wieszakhybrydowy: @plasq: właśnie dzwoniłem do nich po raz kolejny i kolejna reklamacja jutro znów zadzwonię i pojutrze znów i tak codziennie do czasu zablokowania mojego numeru przez nich. Na infolinii dostałem informacje żeby podejść do biura z protokołem to będzie szybciej no to mówię, że nie mam protokołu bo przekazanie umowy było robione elektronicznie to Pani powiedziała, że niestety ale trzeba czekać.
(°°
@Walus002: przepisywałem gaz na siebie i przyszły mi rachunki za cały rok, zapłaciłem 460zl a w systemie nie ma śladu po tym, jedynie na koncie bankowym ubyło 460zł. Z supportu zero pomocy.