Wpis z mikrobloga

Produkty polecane na mase? Coś jest waszymi game-changerami? Tj. stosunkowo jak najmniejsza objętość do stosunkowo jak najwyższej kaloryki? Oczywiście chodzi mi tu o produkty które warto wrzucić w dietę, bo w KFC to nie problem nabić kcal #dieta #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
  • 4
@Soothsayer: Ale w czym ma to pomóc XD? Nie dość ze i tak muszę zjeść to jeszcze nie mam z tego przyjemności tylko żuje karton. Paradoksalnie takie żarcie jest ciężej wepchać niż coś co smakuje. Poza tym owsianki to mega #!$%@? sprawa na masie, zapychają, mulą a wcale jakoś nie nabiją wielce kalorii
  • Odpowiedz
@na-dia produktami typu KFC to ja rzygam po tygodniu bo są zbyt mocne w smaku, a owsiakami mogę się przejadać całą masę i nie mam odruchu wymiotnego. Pytałes o moje game changery to ci napisałem. Jeden robi masę na batonach inny na owsoankach.
  • Odpowiedz
@na-dia: @na-dia: Jakieś chipsy, chrupki czy inne krakersopodobne rzeczy. Otworzysz paczke i tak zjesz na spokojnie. A niektore mają całkiem dobre makro.

Ja lubie sobie wziąć wrapa z parówką, do tego jakiś ser i cyk proste 500kcal. Taki ala hotdog.

Wszelkie gotowce jak pizze czy inne zapiekanki to tez spoko opcja z dobrym macro.

Ale jak chcesz dobić kcal i nie chce Ci sie jeść no to bez wątpienia najprościej
  • Odpowiedz