Wpis z mikrobloga

Jak jest z podyplomówką z #datascience na #politechnikabialostocka? Siedzę teraz jako embeddedowiec python/c, w wolnym czasie sobie jakieś pomniejsze tematy z machine learningu klepałem (klasyfikator zdjęć, jakieś #!$%@? generatory tytułów picrel) i chciałbym pójść dalej w tym kierunku. Niestety domowe metody na mnie nie działają, ma być pruską gdzie łożę hajs i z batem nad głową ktoś mnie uczy - do przepalenia kasa na czesne w sumie jest. Pytanie czy w ostateczności jednak nie wyjdzie lepiej tych ok 6k przepić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bialystok #machinelearning
N.....p - Jak jest z podyplomówką z #datascience na #politechnikabialostocka? Siedzę ...

źródło: comment_16557464180FogK7UHIrpBhyefnf04y9.jpg

Pobierz
  • 12
@Nxtp: ja kończyłem w tamtym roku. Jeśli nic się nie zmieniło, to studia są raczej skrojone pod osoby początkujące w analizie danych/data science. Nie oczekuj też, że ktoś tam będzie stał nad tobą z batem. Jeśli chcesz się nauczyć podstaw, to się nauczysz, jak nie to dostaniesz papier i tyle.
@umpiak: E to w sumie jakiś punkt wyjścia byłby bo właśnie chodzi mi o zbudowanie podstaw se do tego przyzwoitych, bo na obecnym stanie może i kumam co się dzieje w tym co robię ale nadal czuje się jak piesek naukowiec z mema.
zamiast wywalac 6k to lepiej zatrudnij się w big data na juniora zwlaszcze ze juz jakies minimalne pojecie masz


Ciężko z tym będzie w Białym.

@Nxtp: Część wykładowców prowadziła mi zajęcia i są bardzo spoko. Jeśli 6k nie robi Ci wielkiej różnicy, a jesteś w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu, żeby pogłębiać to co pokażą na zajęciach to skorzystasz.

Zapisy kończą się chyba we wrześniu, a tu masz zagadnienia, które są