Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
439 372 + 31 = 439 403

Testowanie #garmin czy daje wskazówki skrętów - oczywiście nie. Nie pomogło zresetowanie, stworzenie nowego profilu aktywności i różne konfiguracje włączonych i wyłączonych map. Co to się odjaniepawliło, że przestało dawać komunikaty? Nie mam pojęcia. Monity o ostrych skrętach od czasu do czasu pokaże, więc mapa działa ale czemu nie ogarnia jazdy po kursie? ()

#tarnobrzeg ktoś wie czy ten prom Tarnobrzeg - Ciszyca działa tak jak można znaleźć na necie 6-21 i na weekendach 6-18? Ile trzeba bulić?

#rowerowyrownik #szosa

Skrypt | Statystyki
pawlos10rs - 439 372 + 31 = 439 403

Testowanie #garmin czy daje wskazówki skrętów - ...

źródło: comment_1655744947SlrJN4ifOr9ZzhGIZ6g5w9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MoroMoro: cały czas rysowałem w strava plannerze i wszystko było spoko do czasu... ostatnie 3 jazdy bez wskazówek, jutro pewnie spróbuje coś wyrysować w GC i zobaczę czy będzie jakaś różnica
  • Odpowiedz
@beastofmisery: rysowałem tylko trasę w strava plannerze i samo przerzucało do garmina i normalnie garmin kierował po tym śladzie na skrzyżowaniach itp, a od kilku jazd nagle 0 wskazówek gdzie jechać... i właśnie próbuję dojść któro ustawienie o tym decyduje, bo już wiem, że włączanie i wyłączanie szczegółowego nawigowania gówno zmienia :/
  • Odpowiedz
@pawlos10rs: nie wiem jak to działa ze Stravą, ale ja mam takie obserwacje w moim zegarku Garmina: jak pobieram skądś plik GPX i wgrywam kablem bezpośrednio do zegarka, to nie ma wskazówek. Ale jak ten plik gpx zaimportuję do Garmin Connect, tam zapiszę jako kurs i zsynchronizuję do zegarka, to wskazówki są.
  • Odpowiedz
@MoroMoro: @pawlos10rs: Ja będę testował inne rozwiązania niż w garmin connect. Kumoot? Mnie nawigacja w garminie średnio pasuje i brakuje w przypadku awaryjnym podejrzeć łatwo i szybko gdzie jestem względem kursu i jak to szybko skorygować.

Informacje o zejściu z kursu wg Garmina i powrotu do niego są bez sensu.

Ostatnio fenix minimalnie inaczej mnie poprowadził niż widziałem w connect. Za mało punktów wyznaczyłem i lekko inaczej poprowadził?
  • Odpowiedz
U mnie też ostatnio nawigacja w 530 szwankowała. Może to kwestia jakieś aktualizacji? Wcześniej raczej nie miałem uwag co do nawigacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawlos10rs: tarnobrzeski prom działa do zachodu słońca w dni powszednie, nie wiem jak w weekendy. Rower 4 złote bodajże. Zapraszam! Możesz dać znać xd
  • Odpowiedz
@pronter: dzięki! Wstępnie planuje ten czwartek, godzina gdzieś koło 15 +- albo i wcześniej xD bo to będę miał na powrocie, zależy też jak w świętokrzyskim pójdzie kręcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz