Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@afromort: twój komentarz nic nie wniósł do dyskusji więc go skasowałem, w czym masz problem? No i skąd możesz wiedzieć jakie mam życie? Miałem się z tobą kłócić? Zbędny komentarz, zbędna osoba więc skasowałem i dodałem na czarno
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: nie będę tu nikomu robił psychologicznych rozkmin, bo się #!$%@? na tym znam. Po prostu śmieszy mnie ten cykl mikroblogera jaki prowadzi nasz kolega porterhouse aka vapores, który za nic w świecie nie weźmie dobrej rady do serca tylko działa impulsywnie a potem szuka walidacji dla swoich decyzji.
@vapores: z fartem, byczq
  • Odpowiedz
@vapores: ale każdy wie jakie masz życie i jaką jesteś osobą. Problemy nie tylko z narkotykami, ale też po prostu ze sobą i to ogromne. Pierwsze piszesz, że Twoja dziewczyna wygląda jak piłka, a kilka godzin później czekasz w maku w nocy na zestaw dla niej XD mieliście razem gotować, to co dwa dni pytasz o kod na pyszne XD nie wspominając Twoich chińskich maszyn, co każdy Cię za nie
  • Odpowiedz
@niemampomyslunannick: tego w gościu nie rozumiem, właśnie xd udaje, że to nie jest jego nowe konto, zamiast wziąć to na klatę i powiedzieć wprost: "tak #!$%@? to ja porterhouse #!$%@? wam do tego" to udaje inną osobę mimo, że ma ten sam styl pisania, odwiedza te same tagi, ma te same problemy i zachowuje się w ten sam sposób ale nie, nie, to nie on, a my jesteśmy idiotami xd
  • Odpowiedz
@belmondziarz2115 pamiętaj, 125cc za mocne do miasta, lepszy nowy chińczyk niż 20to letnia honda ale lepsza 20to letnia honda niż nowy chińczyk, najbardziej to by chciał cbr600rr w repsolu ale ogólnie nie team sport/naked tylko turystyk.
Kurde a chłop by się po prostu przyznał ze jest zielony, poprosił o radę, posłuchał doświadczonych Mirkow to nie. Przecież by się mu pomogło, mogły się spotkać, pomacać moto, usiąść, nie mówię że jeździć bym
  • Odpowiedz