Wpis z mikrobloga

@Avil: a dużo potrzebujesz transferu? W Orange widzę, że przy włączeniu pakietu rocznego przez aplikację podwajają transfer. Można mieć 2TB za 360zł czyli średnio 170GB miesięcznie za 30 zł miesięcznie. Może można jeszcze coś więcej przy lekkim kombinowaniu. Może gdzieś indziej jest lepiej, ale tego nie wiem.
@Avil: a może zainteresuje Cię nasza oferta Miśka, co prawda nie na kartę, ale na czas nieokreślony - Plush Internet w abonamencie60 zł/mies. i 200 GB i najnowsza technologia 5G. Dodatkowo otrzymasz usługę TIDAL za darmo. Opis oferty masz na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie pytań, zapraszam, pisz.
@Avil: na allegro można kupić starter za 180zl na 3msce z tmobile bez ograniczeń transfer/szybkosc i dodatkowo z statusem vip na nadajniku

Do tego tani router huawei b535 i jak masz dobry zasieg w okolicy to bez dodatkowych anten około 80mbs pociągnie.

Zobacz sobie na beta.btsearch.pl jakich sieci masz nadajniki najbliżej siebie i jakie pasma obsługują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KuliG: mam już sprzęt, Huawei B818. Najbliżej mam Aero2 (Polkomtel), zaraz potem NetWorks (T-Mobile + Orange). Play'a nawet nie łapię w mojej lokalizacji. Najlepiej działa T-Mobile i Plus, zaraz potem (nadal przyzwoicie) Orange