Wpis z mikrobloga

  • 3
@plaisant W sumie ciekawa ta promocja. Tylko uważaj bo mają 320% zabezpieczenia, jak będą skupować to bez problemu wróci na pega.
Usdd to popierdółka i do tego prawie x10 razy mniejsza od trx, musi być niezły fud na to, z takim zabezpieczeniem to jeszcze ze 2 lata może podziałać.
  • Odpowiedz
@najmniej4znaki: ale kto powiedział że ja wierzę w lune v2, sam to wcześniej miałem i uważam że te rezerwy powinny być zarządzane przez tych co trzymają USDD a nie przez jakiś multisig. A te ustawienie stałej wartości to pewnie faktycznie uratowałoby USDD ale justlend zostałby częściowo wydrenowany przez te pożyczki bez pokrycia.
  • Odpowiedz
A te ustawienie stałej wartości to pewnie faktycznie uratowałoby USDD ale justlend zostałby częściowo wydrenowany przez te pożyczki bez pokrycia.


Tak, częściowo ale jest tam 2 miliardy $ w assetach do pozyczenia. Mcap USDD to 700mln. I to już dziala, nie ze uratowaloby bo juz teraz mozesz pozyczysz 0.85 usdt za kazdego 1 usdd

sam to wcześniej miałem i uważam że te rezerwy powinny być zarządzane przez tych co trzymają USDD


takie
  • Odpowiedz