Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pytanie do tych co mieszkają ze swoimi #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #niebieskipasek Co robicie na codzień? Cały dzień siedzicie razem? Jak ja coś sobie sam porobię 1h to jest już tragedia. Różowy mi ciągle płacze, że nie spędzamy czasu razem, ale i tak nie mamy conrazem robić, bo ona nie ma żadnych zainteresowań xD. Teraz jest w ciąży i też nie ma jak uprawiać jakiegoś sportu, a w domu nic nie ma do roboty oprócz oglądania tv. Mnie nudzi bezczynne siedzenie i też chcę sobie coś ciekawego porobić sam, ale za każdym razem są wyrzuty, że ja nie lubię z nią spędzać czasu... No nie lubię całego dnia z kimś siedzieć, wolę też sam posiedzieć... też tak macie w waszych związkach?

Wiem, że zaczną się zaraz pytania, to po co jesteście razem, po co zamieszkaliście razem i po co chcecie stworzyć rodzinę.

Poprostu jest dobrym, bez wymagań z kosmosu człowiekiem, ja też za takiego się uważam i dlatego jesteśmy razem. Wiem, że na stare lata będę mieć w tej osobie oparcie i nie jest taka jak większość dzisiejszych pustych lasek.
#zwiazki
  • 14
Mój #niebieskipasek był teraz z kolegami tydzień na wakacjach. W październiku wyjezdza na miesiąc na rajd rowerowy. Mamy wspólne życie ale i osobne momenty - bo są nam obojgu potrzebne :) Niektórzy mi mówią ze to tak wyglądać nie powinno. I dziwią mi się ze nadal z nim jestem. Może maja racje może nie - dla mnie miesiąc to sporo, ale przecież nie powiem mu, ze mam siedzieć na tyłku obok mnie
ale za każdym razem są wyrzuty, że ja nie lubię z nią spędzać czasu...


@mr_ponglish: Wykopki lubią się śmiać z parcia na hobby u partnera, ale to jest właśnie powód, dla którego powinno się być z kimś, kto też je ma. Serio nie ma nic oprócz tv? A książki, gry, krzyżówki/zagadki, rysowanie/malowanie, składanie modeli, szycie, tworzenie czegoś, eksperyment kulinarne itp. plus wszystko, co oferuje internet? Wziąłeś sobie taką babę, to teraz
dla którego powinno się być z kimś, kto też je ma


@choochoomotherfucker: niekoniecznie i na pewno nie jest to gwarant, ba, nawet jest większa szansa, że taki związek się rozleci, bo ktoś będzie poświęcał całe dnie na swoje hobby. Jak jednak słusznie napisałaś, wystarczą:

książki, gry, krzyżówki/zagadki, rysowanie/malowanie, składanie modeli, szycie, tworzenie czegoś, eksperyment kulinarne itp
@wykolejony: Gwarant nie, ale jeśli mam jakieś zajęcia, którym się poświęcam, to nie chcę być w podobnej sytuacji jak OP i słuchać, że zaniedbuję drugą osobę. Ktoś, kto też hobby, będzie w takiej sytuacji bardziej wyrozumiały. Tak samo ja mu nie będę marudziła, że robi swoje rzeczy całymi dniami, tylko się zajmę wtedy sobą. Ludzie mają różne upodobania, dla mnie akurat to jest ważne, zresztą już wiem z doświadczenia, jak to