Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze przez wyznania, bo temat troche wstydliwy, a troche głupi xD
Jakie najbardziej dziwne i szalone zabawy weselne widzieliście?
Często spotykaliście sie z takimi zabawami jak np chłopy siedzą na krześle, a kobity siedząc na nich skaczą i chyba polega na tym zabawa, że która para w ciągu minuty więcej razy na sobie poskacze to wygrywa.
Inna zabawa to np siedzi chłop i babka do siebie plecami i muszą 10 razy wydać z siebie jakieś dzikie głosy, jęki ale w tym samym momencie, w sensie ma być synchronizacja - która para wyda w tym samym momencie najwięcej tych odgłosów wygrywa.
Kolejna zabawa to babka schyla sie, na dole jej pleców jest przyczepiony balon, a chłop z tyłu musi najmocniej jak sie da pchnąć, żeby balon pękł pomiędzy nimi.
Następna zabawa to chyba klasyka - wodzirej daje wyzwania co mają ludzie mu przynieść i kto pierwszy przyniesie to wygrywa. Wtem wodzirej krzyczy, żeby przynieść mu np gacie kobity, skarpety męża albo pijanego wuja, stanik, papier toaletowy, podpaski, donice ale taką bez ziemi, sztuczną szczęke itd wtedy na sali weselnej dzieje sie prawdziwy chaos i zaciekła rywalizacja.
Takie przykładowe zabawy weselne, troche dziwaczne. Moim zdaniem nie powinno być takiego typu zabaw na weselu, rodzina patrzy i często jeszcze wszystko jest nagrywane.
Czy ktoś spotkał się z takimi zabawami? Jakie są Wasze doświadczenia z tym? Bo ja zwykle wychodze jak mają zacząć sie takie zabawy xD


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ae59e82e2afd0c51c0f1f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem na dwóch weselach w życiu. Na jednym chyba nie było zabaw, na drugim była np. zabawa z balonem. Wszystko zależy od rodziny, gości i ich podejścia do życia. Tak jak jeden lubi disco polo a drugi muzykę klasyczną. Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda to nie widzę problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Te wszystkie jakiekolwiek zabawy weselne w Polsce to dla mnie totalna żenada
Nigdy nie chce mieć wesela w polskim stylu
Jak już to będzie skromny kulturalny a’la bankiet dla najbliższych i tyle
Jak mi kiedyś różowa jak ją kiedyś znajdę wyskoczy,że ona sobie nie wyobraża innego wesela jak typowe polskie weselicho z kupą znajomych i rodziny i litrami wódy i discopolo to powiem nie i uj i tyle.
Ślub tak