Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: do skóry i włosów nie przywiązuje wagi ale różowe mówią, że poprawa, zapach z ust może wystąpić krótko, podczas adaptacji, ja dużo schudłem, da się jeść rzadko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: no ja byłam jakieś 2 msc i było super. Włosy mi nie wypadały, potrafiłam zjeść max 2x 800 kcal i być turbo najedzona, no energii miałam dużo. Problemem było właśnie to że za mało jadłam bo powinnam przy treningach z 2100 jeść ale nie chciało mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Itslilianka: 2 lata+. Wszystko git, barberka mówi że włosy są ok, zarost mi się zagęścił.
Ja jem 3 posiłki dziennie, z ust mi nie #!$%@? (to tylko na adaptacji takie cuda), tylko przy wydolnościowych dyscyplinach mam doły po kilku godzinach, ale to raczej wina słabej formy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: teraz podobnie wychodzi. Ale najgorzej że ja leciałam po najmniejszej koni oporu i w końcu zaczynało mi się nudzić bekon jajka karkówka czy żeberka bo ile można jeść to samo ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: kurde no nie wiem. A jak koszt/różnorodność jedzenia? Pamiętam że kupowałam w makro 2 kg bekonu po 35 zł za kg xD

@Itslilianka: bekon w dużych ilościach to tak średnio na keto wbrew pozorom. Jedź na oliwie i oleju kokosowym, można dzięki nim wrzucić bardzo dużą ilość warzyw.