Wpis z mikrobloga

ej poważne pytanie #wot
mam parę premek na koncie, jak byście wycenili moje konto?
astron rex
kpzh 07 rh
elc
4 z programu rekrutacyjnego różne
no i pare dyszek( lodowka 60tp, centurion ax, arta amerykanska, 121b, dzik, i jeszcze ze 2)
ile to może być warte?
oraz jak to sprzedać, aby nie było przypału, bo wiem że banują.
Dziękuję za wypowiedz, pozdrawiam
  • 15
  • Odpowiedz
@pamperap: a i jeszcze dodam że kampanię tę po lewej mam zrobioną prawie cały etap do 3 czołgu, a po prawej chyba ani jeden, bo nie robiłam tych czołgów co trzeba, z bloku japonia i niemcy nie mam ani jednego
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: hehe niektore z tych czołgów są w sklepie czasami, i kosztują koło 200zł za sztukę. sama nie wiedzialam ze mi tak konto urosło. I to małym kosztem, wystarczyło maratony robić botem
  • Odpowiedz
@pamperap: To tak nie działa… premka może i kosztuje 200zl ale w momencie gdy kupujesz i jest przypisana do twojego konta warta jest z 10-15 zł. Dodatkowo jeśli już to topowe premki które coś by znaczyły w kwestii wartości to ebr, bourassque, prog i może skoda t56.
Pisze tylko po to żebyś się nie zdziwiła gdy ktoś faktycznie napisze przykładowe 30zl na jakichś grupach.
  • Odpowiedz
@Broneter: testowe to nie gra. Pytam tylko czy ktoś nie odda, może komuś to różnicy nie robi.
Gdzie tam zbanuje, przecież ludziek upują komputery nowe i grają na nowych. Uja mogą zrobić
  • Odpowiedz
@pamperap: Drzewkowe czołgi obecnie praktycznie nic nie znaczą, wyexpienie jednej X to kwestia 3-4 dni z dzisiejszymi bonusami. Nawet taki prog czy buras przy sprzedaży nie dadzą kokosów, nie mówiąc już o średniakach pokroju astrona xd Tak naprawdę najbardziej liczą się czif/ebola/907 i dobre staty.
Gdyby wn8 było chociaż fioletowe to może by za te 150zł poszło ale moim zdaniem 100zł to już sporo XD

https://www.playerauctions.com/wot-account/ - dla rozeznania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pamperap: za całe konto jest mała szansa że wyrwiesz 300zl ale nie liczyłbym na więcej. Konta bez eboli itp praktycznie nie schodzą. Strasznie mały popyt jest. A to że jakiś czołg premium kosztuje w sklepie 200zl nie oznacza że jest wart chociaż 1/4 tej kwoty. Pozdrawiam
  • Odpowiedz