Wpis z mikrobloga

Ta szpilka coś mówił do mnie ta to jest smutny temat tak samo szpilka jest smutny on jest smutny mordki jeżeli coś to zapytajcie sie szpilki nie odemnie
ja bym chciał wiedzieć ale mnie to koło #!$%@? lata ale od siebie zapytajcie sie jego co on do mnie ma co on chce do siwego telefonu dalej nie wykonał
tej reklamy coś tam było naciapane u niego na #!$%@? plecach ale niewiadomo było #!$%@? o co #!$%@? chodzi niewiadomo #!$%@? a siano zgarnął osiem koła
zgarnął od Siwego za co? za jaką reklame? jak tam reklamy #!$%@? nie było. szpilka to może wziąść konia wypasać. Mordki słuchajcie na temat tego szpilki
to nie jest tak hihi haha booo szpila orzełek orzeł orzeł chory chory nie chory chory umysłowo chory za dużo agresji #!$%@? ma nie tylko do mnie ale do ludzi
nie po drugie on fizycznie chory tez , fizycznie może tego nie wie może #!$%@? bo jeszcze jest młody kot ma 30 lat 30pare może jeszcze fizycznie tego nie widać fizycznie ale po tych porażkach które odniósł w ciągu ostatnich przebiegu 4 5 ostatnich walk to teraz kilka dni temu wygrał ale to każdy z nas wchodzi do ringu każdy jeden z nas z tamtym gościem i też wygrywa to była tego typu walka
#ksw
Pobierz szczoder_DDL - Ta szpilka coś mówił do mnie ta to jest smutny temat tak samo szpilka ...
źródło: comment_1655580555pbyKiM7lEt1l9F48wdBKOb.jpg
  • 5