Wpis z mikrobloga

Bo to debile i kretyński clickbait. Nie ma czegoś takiego jak koszt kopania BTC. On nie jest znany!

DO **! DOSTOSOWANIE TRUDNIŚCI **! ILE MOŻNA POWTARZAĆ?

Koszt kopania BTC nie jest stały do
* wafla. Nagroda BTC jest stała (6,25 BTC / ~10 minut).
Jeżeli wartość nagrody na rynku sprzedasz za mniej niż wynosi koszty kopania, to wyłącza się koparki bo zaczynasz na tym tracić i
* odwrotnie... Ja ** ile można to tłuc? To nie jest fizyka kwantowa, dlaczego nikt tego przez lata nie potrafi zrozumieć?

Poza tym nie ma czegoś takiego jak koszt wykopania BTC. Nikt nie wie jaki on jest bo poza amortyzacją sprzętu, najistotniejszym kosztem kopania jest cena energii a ta jest w #!$%@? różna! Idiota kopiący w EU będzie miał 15-20 centów /kWh, przy czym górnik kopiący przy zaporze wodnej ma 2,5-3 centów / kWh.
Obecnie rząd Maduro w Venezueli kopie masę BTC a tam koszt 1 kWh to ułamek 1 centa!

Tak, ja wiem że są wykresy które pokazują niby koszt kopania, ale do #!$%@? to jest przyjęta kompletnie z dupy średnia wartość.

Jeżeli BTC spada na wartości i kopalnie z najdroższym prądem zaczynają tracić na kopaniu, to przestają kopać, czego efektem jest zmniejszenie poziomu trudności. I #!$%@? odwrotnie. Kiedy BTC rośnie na wartości to staje się bardzo opłacalne kopanie, więc górnicy kupują koparki i zaczynają kopać, czego efektem jest wzrost trudności kopania.

Już
** lata temu jak BTC spadał to były identyczne kretyńskie farmazony. Zrobiłem na ten temat wielki dokładny wpis.

https://steemit.com/polish/@cyberpunkbtc/mity-o-bitcoinie-01-cena-bitcoina-jest-zalezna-od-kosztu-wydobycia

Wtedy miałem ochotę. Myślałem że to ma sens. Dziś po 4 latach obcowania z patologią jedyne na co mam ochotę to szydzić z waszej głupoty. Niestety
* nie warto. Ja jestem sam a januszy wypowiadających się o BTC jest 8mld :/

Głupota CAŁEJ ludzkości na temat BTC jest wprost porażająca. To się
* nie skończy!
I nieistotne jaka instytucja się wypowiada na ten temat, jest równie głupia jak żul spod żabki na temat BTC.

Proszę, tutaj oficjalna predykcja
ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO na temat kosztów kopania.
W 2017 stwierdzili że do 2020 energia do kopania BTC będzie pochłaniać więcej niż reszta świata :D
Jak to wyliczyli? A łopatologicznie. Patrz zenek jak szybko w 2017 rośnie energia zużywana na BTC!
A dlaczego ona rośnie? A #!$%@? wie, po prostu rośnie. Ewidentnie widać że w 2020 tyle wyjdzie!

https://twitter.com/wef/status/941848103413604354

No
****, jak to możliwe że World Economic Forum może się mylić a jakiś wykopek ich krytykuje i się wymądrza?!?!?

I
* to sie nie zmieni. Za 10 lat nadal media będą odkrywać że BTC nie jest anonimowy i to ogłaszać jako wielki news, nadal będą #!$%@?ć identycznie jak #!$%@? 3, 5 i 10 lat temu. Absolutnie nic się nie zmienia w tej kwestii...
I tak tylko obrzucają mnie gównem szwadrony ułomnych shiciarzy. Dziś już nie tłumaczę, dziś już się nabijam ze skali głupoty! Żałosnym ściek z niewdzięcznymi zawistnymi prymitywami.
******

Twett WEF! LOL xDDDDDDDDDDDD
tytani intelektu. Spece kur
** mać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #mining #technologia
Pobierz Opposition_Fuhrer - Bo to debile i kretyński clickbait. Nie ma czegoś takiego jak kos...
źródło: comment_1655576924topDKhVJPfvauTLSa0bF89.jpg
  • 3