Wpis z mikrobloga

@jalop: do pewnego miejsca bardzo dobry, potem (szczególnie kiedy scenarzyści musieli sami wymyślać co i jak, bo Martin nie raczył im dać ściągi w formie kolejnego tomu) siada; końcówka zdaniem wielu głęboko żenująca (moim zdaniem owszem, zawodzi, ale jeszcze od biedy daje radę).

Mimo wszystko, ze świadomością tego, co wiem teraz, gdybym mógł sobie samemu doradzić z przeszłości, powiedziałbym "oglądaj".

Warto mieć przeczytane książki aby wiedzieć +/- co i jak, kto
lost jak nie znasz


@Kaloryfe: Lost ma to samo co GoT: CUDOWNE pierwsze dwa sezony, trzy kolejne które dają radę (aczkolwiek z tendencją spadkową), ostatni zaś... no cóż: trochę wyjaśnia, może i ma swoje highlighty, ale jednak całościowo NIE, zaś ostatni odcinek (z zatykaniem czy tam odtykaniem tego korka + jeszcze spotkanie w kościele) to dla mnie żenada
@mimiron: Kiedy kochana Pani Fral zrozumie, że duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci są faktem i istnieją? W ogóle czemu gościu nie masz żadnych argumentów? Ile Ty masz lat? 29? 27? Pewnie to pierwsze. Czemu nie potrafisz merytorycznie uzasadnić, że duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci nie istnieją? Skoro to takie oczywiste to podaj dowody bo jestem ciekawy. Może nawet przestanę w to wierzyć. Chociaż to nie