Wpis z mikrobloga

@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: ale jak ci sie nie podoba zwiazek homo to napisz, ze wolabys dziecko hetero a nie "normalne" bo normalne to jest, ze w rzymie, grecji, na calym swiecie a nawet krolowie polscy ruchali sie w dupe. Tak bylo, jest i bedzie a jak dla ciebie to ze ktos sie URODZIL gejem nie jest normalne to sie klocisz z nauka i obys mial syna geja
@Yirmeyahu: Ale sie odpaliles, jakbym ci matke nadepnal na plecy.
Dla mnie normalne to znaczy hetero. Nienormalne - inne. A ze gdzies tam ktos sobie zyje jak jest nienormalny to mi nie przeszkadza ale nie chcialbym zeby moje dziecko bylo w jakikolwiek sposob odbiegajace od tego co uwazam za normalne.
Wy tam platki sniegu to sie uruchamiacie w tryb ratlerka na kazdy przejaw tego ze komus sie cos nie podoba. A
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: no i widzisz jaki jestes glupi? Nadal nie rozumiesz, ze bycie gejem jest normalne. Dla mnie normalne to jest jak masz przyjaciol i ruchasz laski a nienormalne to jak masz zabe w awatarze i jestes #!$%@?. Wy przegrywy to sie uruchamiacie w tryb ratlerka jak przeczytacie cos o czym nie macie pojecia. Jestem #!$%@? pewny, ze bym u ciebie znalazl cos o blacpillu opadajacej europie. Ja to rozumiem, najwiecej do
@Yirmeyahu: Hue hue :)
Warszawa od urodzenia, prawie 4 dychy i rodzina w komplecie. Projektuj sobie dalej swiat wedlug awatarow na wykopie to na pewno bedziesz oswiecony i spolecznie przydatny ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestes typowym lewackim ratlerkiem co swiat uznaje za dobry tylko jesli mu sie zgadza z jego swiatopogladem. Jak ktos ma inne zdanie to juz tryb wojowniczej klawiatury sie uruchamia, we lbe napchane
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że jest nienormalne, to co dla ciebie jest nienormalne dla twoich dzieci może i zapewne będzie normalne, bo dorastają w innych czasach i mają dostęp do innej wiedzy niż chłopski rozum, mają też znajomych w których oczach nie chcą uchodzić za nienormalnych, więc w pewnym momencie zaczną sie ciebie wstydzić, unikać.
I będziesz tak siedział sam jak palec otoczony murem z normalności.
Kiedyś
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: Jedno bardzo ważne pytanie - co byś zrobił gdyby twoje dziecko okazało się nie chcieć i nie być szczęśliwym z twoim "normalnym" życiem? Czy pozwoliłbyś mu na szczęście czy zmuszał do "normalności" w jakiś sposób?

Żeby nie bylo - w podejściu "chciałabym żeby moje dziecko było szczęśliwe w ten sam sposób co ja nie widzę ani odrobiny problemu. Problem się zaczyna gdy się zacznie zmuszanie do tego, to ryje psychikę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: mam ojca który ma właśnie takie samo #!$%@? myślenie jak ty, nie utrzymuje z nim kontaktu od dobrych kilku lat i nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle psychicznie lepiej od dłuższego czasu się czuje jak się odciąłem . Strasznie od ciebie bije syndrom oblężonej twierdzy
:)