Wpis z mikrobloga

@EtaCarinae: budowane z tych wielkich elementów o których mówisz powinno być zakazane. Są obrzydliwe.
Ściany zbudowane z małych klocków są ciekawsze. Mają fakturę, nie wyglądają gładko i sztucznie
  • Odpowiedz
  • 18
@damw te duże elementy też są fajne o ile są ładnie połączone i wpasowane w małe. Poza tym LEGO sra tymi małymi elementami tylko po to, aby potem się pochwalić ile to elementów ma ich "zajebisty" zestaw
  • Odpowiedz
@MojszeZimmerman: bardzo ładny zestaw, dawno nie kupilem nic nowego więc czas to nadrobić. Jedynie jestem zaskoczony na minus tym, ze jest mniejszy niz sie spodziewałem, no ale jak sie patrzy na te dachowki to juz wiem czemu ten zestaw ma tak duzo elementów, a w sumie nie jest az tak duzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no ale jak sie patrzy na te dachowki to juz wiem czemu ten zestaw ma tak duzo elementów, a w sumie nie jest az tak duzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Godir17: ale ma gigantyczny potencjał do modyfikacji. Zamiast tych płaskich LBG bricków, można nawciskać sporo faktury za pomocą SNOTa.
No i to będzie super dawca LBG klocków, więc na BL pewnie ich ceny polecą mocno w
  • Odpowiedz