Wpis z mikrobloga

Emeryci maja jeden z największych dochodów rozporzadzalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamietajcie roszczeniowi millenialsi, jestescie roszczeniowi zarabiając 4k na rękę i wynajmując mieszkanie za 2.5k natomiast Gertruda za #!$%@? wódy i #!$%@? się na sianie w PGR, po zasłużonych 20 latach dostaje 2.5k na rękę przy posiadaniu mieszkanka za 500k ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuj starszych kolezko i koleżanko


@agresywnyzielony:

Bo dziady w Polsce zwyczajnie mają wbrew
  • Odpowiedz
W bankach przg biurkach pracownicy mają ukryty przycisk, ktory lączy sie z najblizsza komeda #policja i mialabys problemy gdyby laska postanowila Cie nie sprawdzic tylko od razu by nacisnęla

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@userrrr: Nieprawda.
  • Odpowiedz
@JaNieGej: No tak im dobrze, że brakuje im na leki i zywność 90% emerytów i rencistów nie stać na pobyt w domu starcow. Naprawde polscy seniorzy są biedni, to nie szwaby gdzie szwabski emeryt dostaje 1,5 tys ojro do łapy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Usuń konto


@userrrr: Sam usuń za pisanie bzdur w Internecie. Moja narzeczona pracowała w dwóch bankach. Miała również przypadek babki, która była instruowana przez tel do wypłaty kasy. Jej koleżanka dzwoniła na policję na zapleczu. Akcja prawie się udała, lecz na końcu babka zamiast ustalonej z policji wersją wypaliła do telefonu: "to co ja mam teraz mówić?". Oszuści się rozłączyli i to tyle było.
  • Odpowiedz
@defkor: Po części tak, bo cały czas #!$%@?ą, że im mało i głosują usilnie na partie, które dają im jeszcze więcej kosztem innych. Dodatkowo, nim padnie zaraz argument "ale dziady walczyły za wolność, ta no, solidarność!" to radziłbym sprawdzić ich postulaty - na 21 postulatów 16 to postulaty socjalne, czyli było im dosłownie za mało socjalizmu w socjalizmie. Bardzo dobrze, że pojawił się Balcerowicz i wziął te ich pokolenie za
  • Odpowiedz