Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z Was zna przykład z ostatnich lat, w którym młoda dziewczyna kocha(ła) mężczyznę w bardzo bezwarunkowy sposób?
Chodzi mi np. o pełną lojalność wobec faceta, który jest sub-5 z wyglądu, nie jest zamożny, i jest mało dynamiczny. Ciekaw jestem, co odpowiada za tak skrajnie rzadkie przypadki. #pytanie #blackpill #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ace417a51d1edb7a2c7ad4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest tak rzadkie, jak Ci się wydaje, większość ludzi ma kolegę, który jest niższy od partnerki o conajmniej 21,37cm i r*cha modelki. Ba, nawet często dochodzi do sytuacji, gdzie taki gość zdradza swoją piękną modelkę z inną modelką, co by tłumaczyło, dlaczego kobiety tak gardzą manletami, bo podświadomie wiedzą, że nie są dla nich wystarczająco dobre i boją się o swoją pozycję w związku.
michail_bialkovich - @AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest tak rzadkie, jak Ci się wyd...

źródło: comment_1655529637E00u82TzVwLAoz2TsHGc8X.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałam taką koleżankę, drobna i dziewczęca, prawie się nie malowała i zawsze chodziła w związanych włosach, mimo że były bardzo gęste i po rozpuszczeniu zwracałyby uwagę. Taka szara myszka, ale zdecydowanie ładna. Ona na dobrych studiach, jej facet, mało atrakcyjny, z którym była od liceum został na ich rodzinnej wsi. Po 5 latach studiów wróciła do niego w rodzinne strony
@AnonimoweMirkoWyznania: jak wyjdziesz poza instagramy itd., gdzie ludzie nie robią rzeczy pod publikę i na pokaz, to zobaczysz, że związki to nie tylko chad+julka, a jest to bardziej różnorodne i nie zawsze dobór partnera opiera się na wyglądzie. Znam wiele przypadków, kiedy jedna lub druga strona jest mniej atrakcyjna, albo są na różnych poziomach edukacyjnych (np. jedna strona idzie na medycynę, druga ledwo dała radę z technikum) lub pieniężnych. Życie toczy
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kolegę z LO - koleś nie jest super przystojniakiem, nie jest zbyt ambitny (studia chyba po 10 latach skończył), nie jest bogaty a jego żoną została najpiękniejsza dziewczyna z naszej klasy. Z resztą nie tylko piękna ale i ciepła w obyciu, pracowita, etc. Przez lata ciągneła go za uszy (koleś studiów nie kończył, nie pracował, jakieś tam epizody depresyjne)
@NoHejCoTam: Będę się posługiwała punktacją 1-10, chociaż jej nie lubię, zwłaszcza że jest bardzo nieścisła xD Oczywistym jest, że natura każe nam wybierać z lepszej puli genów i jest to logiczne - każde życie dąży do przetrwania i tworzenia kolejnego życia, lepszego niż poprzednie, aby ono jeszcze lepiej przetrwało. Zarówno brzydkie kobiety jak i brzydcy mężczyźni oglądają się za tymi z "górnej punktacji", ale wiele osób uświadamia sobie, że wygląd to
@NoHejCoTam: no, temat jest ogólnie trudny, zwłaszcza, że każdy jest odrębnym przypadkiem. Tak naprawdę da się znaleźć przykład na każdą możliwość (ładna dziewczyna z brzydkim facetem, brzydki facet z ładną dziewczyną, obydwoje ładni lub żadne, związek z miłości, przywiązania, dla pieniędzy, sławy czy prestiżu itd.). Żaden przypadek nie będzie dowodem na to, że ktoś inny znajdzie swoją drugą połówkę. To wszystko zależy od zbyt wielu czynników. Na pewno nie pomaga porównywanie
@NoHejCoTam: Takie momenty zwątpienia są zrozumiałe i masz do nich prawo! Kwestia właśnie podejścia do życia - tam gdzie się da, to działać, a tym na co się nie ma wpływu się nie przejmować (na ile to możliwe). Ja zawsze sobie mówię w takich gorszych momentach, że w zasadzie to mam dwa wyjścia - albo robić dalej co do mnie należy i starać się jak najbardziej potrafię pomimo, że niekoniecznie osiągnę