Wpis z mikrobloga

@LonNon "
Wołam ludzi którzy wyrazili chęć poznania dalszych losów mojej pacjentki. Niestety nie mam tak dokładnych info jakbym chciał z różnych powodów ale w skrócie w nocy dziewczyna doznała ponownego zatrzymania krążenia, ponownie została wyreanimowana, po ponownym NZK już nie rokuje dobrze i teraz jest kwalifikowana do zostania dawcą narządów.
Niestety nie tym razem. Oczywiscie bylo warto, bo dalismy nadzieje rodzicom i chlopakowi no i dzieki naszym dzialaniom wielu czekajacych na
@ratollo: To już wiemy, dlaczego lekarze nie starają się leczyć pacjentów. na organach lepiej zarabiają, przecież za każdy wycięty organ szpital dostaje grubą forsę. Na starcie odmówić wycinania organów i wtedy nagle ludzie ozdrowieją... były przypadek cudownych ozdrowień po dostarczeniu do szpitala dokumentów o odmowie wycinania organów (trzeba to specjalnie zgłosić w odpowiedniej firmie).
@EjOnMaKontoNaWykopieXD do czego sie tu odnosic xD przeciez to jest taka bujda, ze głowa mala. Staram sie nie wplątywać w takie głupie internetowe rozmowy bo czesto prowadzone sa z ludzmi z niepełnym zdrowiem psychicznym, z głową wypełnioną od urojeń i/lub teorii spiskowych. Tez moge sobie napisac dowolna bzdure bez poparcia jej czymkolwiek z mającą przekonująco brzmieć końcówką "były takie przypadki, to trzeba specjalny dokument i już wszystko wychodzi na jaw, nie kłamie!".
@EjOnMaKontoNaWykopieXD bardzo mozliwe, ze tak jest. Naturalna kolej rzeczy-czym motywowac ludzi zarzadzajacych systemem zeby lepiej działał? Kasą. Młodych ludzi zeby uczyli się translaplantologii? Też kasą, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. #!$%@?ąc od tego, ze zabiegi pobrania, przeszczepiania i transportu narządów to kupa siana do wydania.