Wpis z mikrobloga

Czy gdy kończysz jakiś serial, który cię wciągnął, pozwolił odskoczyć na kilka godzin od tej bardziej lub mniej lub bardziej smutnej rzeczywistości, przeżywasz to jakoś bardziej? Musisz mieć przerwę od seriali żeby się uporać z zakończeniem poprzedniego, rozmyślasz o bohaterach albo masz myśli, że fajnie by było gdyby to była rzeczywistość i gdybyś mógł/mogła być w tym świecie jako kolejny uczestnik, itd?

1. Tak, ale zdarzyło mi się to 1-2 razy, zwykle aż tak nie myślę
2. Tak, dość często, prawie po każdym serialu
3. Nie, nigdy nie miał*m aż takich rozkmin, ale znam osoby które to przeżywają i rozumiem je
4. Nie i jak dla mnie to chore
#pytanie #ankieta #seriale #netflix #zycie #rozkminy

Która odpowiedź pasuje do ciebie?

  • 1 48.5% (16)
  • 2 21.2% (7)
  • 3 15.2% (5)
  • 4 15.2% (5)

Oddanych głosów: 33

  • 4
@yourgrandma: a to ja mam trochę inaczej. Opinie to czytam przed ogladaniem czegokolwiek najczęściej, a swoje bardzo rzadko publikuję.
Ja mam tak że rozmyślam o fabule czasem, obczajam aktorów którzy mieli dane role. I wygląda to tak że czasem kminie jaka jest różnica między aktorem a postacią którą gra, jaki dany aktor jest w rzeczywistości i jak bardzo różni się od swojej postaci, jak on zachowałby się w danej sytuacji w
@viciu03: To zależy od serialu. Rozczuliłem się np. przy zakończeniu Supernatural, bo to jest tasiemiec, który zaczynałem oglądać jeszcze z Tatą, skończyłem już niestety bez niego. Bardzo interesujące zakończenie miała Rodzina Soprano. Nie dość, że w finałowym sezonie ginie wiele lubianych postaci to samo zakończenie daje sporo do myślenia. Serial niby podsuwał wcześniej sugestie co może ono oznaczać, ale jednak mimo wszystko każdy może je na swój sposób zinterpretować.
@viciu03: zależy, teraz robię sobie przerwę od skończenia Rezydentów, ostatni 4 sezon oglądać będę ale nie z powodu, że tak mnie 3 sezon rozwalił na łopatki, serial jest dobry ale za szybko nudzić zaczyna i nie chce popsuć dobrego wrażenia i oglądam inny serial obecnie. Inaczej było przy skończeniu Dextera (bez tego new blood, nie psulem se opini o tym serialu, poprzez to gowno nowe) czy obejrzeniu 5 sezonów Peaky Blinders,