Wpis z mikrobloga

Który z bidonów ma dobry stosunek ceny do jakości? Myślałem nad Camelbak podium lub chill, elite fly. Do tego potrzebowałbym jakiś dobry uchwyt na ten bidon.
Na ten moment trasy które robię zajmują mniej niż 2h więc chyba termo nie jest jakimś must have, ale przy tych temperaturach jazda bez nawodnienia to już głupota ;p

#rower
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@exyvL: powyżej 2h termo też średnio, bo znacznie ogranicza pojemność bidonu. Jak już, to brałbym go jako drugi bidon.

Ja używam Elite Fly MTB i bardzo sobie chwalę. Tylko licz się z tym że on się rysuje bardzo. Bidon to z Decathlonu jakiś wystarczy. Zefal ponoć robi dobre i tanie. Znajdź żeby sprzedawca miał butelkę i jakiś bidon i bierz ze smartem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exyvL: mam i elite fly i camelbacka i co byś nie robić to po sezonie możesz go tylko #!$%@?ć, chyba że lubisz pić wodę o smaku plastiku, także kupuj tańszy bo za rok i tak śmietnik
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: @bejt: @k3lt: Dzięki, a do tego litrowego dostanę jakiś masywny uchwyt czy lepiej brać mniejszy bidon?
@geuze: Waga się nie liczy, jeżdżę dla zabicia czasu, ale widzę że on jest do 750ml, a ja celowałem w bidon litrowy od elite fly
  • Odpowiedz
@exyvL: sprawdz jak taki siedzi w koszyku, u mnie nawey 750 był za duży, a z doświadczenia 2x 500 jest aż nadto, jak coś dłuższego jedziesz zawsze jakiś sklep znajdziesz
  • Odpowiedz
ale widzę że on jest do 750ml, a ja celowałem w bidon litrowy od elite fly


@exyvL: hmmm, a są jakieś dedykowane na 1l? Litrowe bidony są po prostu dłuższe o ile kojarzę, ale głowy nie dam.
  • Odpowiedz