Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, i dzisiaj to nawet nie jest kłamstwo. ŁKS nie przegrał już od dwóch tygodni, a co więcej - następna okazja do porażki dopiero w połowie lipca. Więc na razie chillówa, energetyki, połowa dawki jeśli chodzi o tabletki na bóle głowy. A co u nas, czyli u mnie i u Leszka Milewskiego? Jak to latem - żniwa. Polski futbol wyjątkowo dostarcza, więc dzisiaj w programie "Tetrycy":

- Kto zwolnił Jana Urbana? Kryminał polityczny pełen zwrotów akcji. Intrygi w ratuszu, przewroty pałacowe oraz tajemnicza postać, która podjęła kluczową decyzję. A może decyzję po prostu "podjęto"? Zadecydowano? Postanowiono?
- Czy Kasia z Marsa to szczytowe osiągnięcie polskiej technologii? Jeśli tak, to czy polska technologia nie powinna zostać zdelegalizowana?
- nowy trener Lecha Poznań. Niestety, mądrzejsi od nas jeszcze nie zabrali stanowiska, więc nie możemy go przytoczyć jako swojego.
- bingo Karabach. Szybki czarnoskóry skrzydłowy, trener, który kiedyś był przymierzany do Ekstraklasy i oczywiście polski ślad, były zawodnik polskiej ligi. Dlaczego nie umiemy się temu przeciwstawić i na kogo trafi Lech, jak już odpadnie z Karabachem
- czy @Cthulu23 zdemaskował Puchacza?

Zapraszamy, ponad godzina fanzolenia bez sensu, naprawdę nie warto, ale jakoś żyć trzeba. Od razu zapowiadam - nagraliśmy menedżera, moim zdaniem warto czekać. Spoiler numer dwa - dzisiaj byliśmy w sklepie ze starymi grami. Kupiliśmy m.in. Vanvouver 2010, Menedżer piłkarski 2004/05 oraz Dominet Bank Ekstraliga 06/07. Nie wiem, czy cokolwiek nam zadziała, no ale kupiliśmy. Jak macie jakieś równie oryginalne rzeczy, to nadsyłajcie na adres "O To Chodzi" :D

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #ekstraklasa #pilkanozna #goalpl #reprezentacja

Link do goal.pl: https://www.goal.pl/1-liga/sztuczna-inteligencja-jest-w-polskiej-lidze-tetrycy-16/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Dzień dobry, i dzisiaj to nawet nie jest kłamstwo. ŁKS nie przegrał...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jakub_Olkiewicz: "Dystans i poczucie autoironii, u Jarosława Królewskiego przede wszystkim, jest na wysokim poziomie".
Źle się to zestarzało, biorąc pod uwagę, że właśnie usunął konto na twiterze :)
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: co mogę zrobić żebyście mnie też kiedyś wspomnieli w programie? Kiedyś na twitterze zrobiłem super okladke przegladu z tetrykami o tym jak podzielili Polske i liczylem że będzie na miniaturce i sie zawiodłem że nie było
  • Odpowiedz
No i znowu jak co tydzień zasiadamy jak do telenoweli. Tetrycy - fenomen społeczny. Przecież my dzięki tym odcinkom żyjemy życiem zastępczym. Dają nam wiele, bardzo wiele.
Myślę, że mogę sobie pozwolić TEEEEEEEEEEEETRYCY!

  • Odpowiedz