Wpis z mikrobloga

#!$%@? farmazony jak szur, zrzucasz winę na lewactwo stosując whataboutiusm

Jakie, farmazony, jaką winę? Piszę, że Lewica chce wprowadzić obowiązek, według mnie każdy powinien mieć wybór, o jakim whataboutiusmie mówisz XD


@Zuldzin: odniesiesz się czy tylko pomawiasz bogu ducha winnych użytkowników? :D
  • Odpowiedz
  • 2
@Zuldzin Proste jest takie życie w którym nic się nie kwestionuje i nawet po spektakularnej porażce można wciąż nazywać wątpiących szurami xD. Zazdroszczę, naprawdę. A na łobiod pewnie świeżonka i Harnaś.
  • Odpowiedz
@xXx420xXx100L3J4:

O 25% więcej niż w poprzednich latach, ale co tam, covid to nic nie zrobił i to oszukujo XD


Nie no wiadomo ze to przez covid wcale nie bylo tak ze trzeba bylo #!$%@? kijem po parapecie zeby dostac sie do przychodni xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuldzin: też nie, ale wystarczy, że wejdę na profil ujadającego prawaka i sporo wpisów ukrytych, bo właśnie na takich tagach. Przypadek? Nie sądzę.
  • Odpowiedz
@Lookazz: Najlepiej jak widzisz szurski wysryw/znalezisko i większość nicków ma zakrytą treść, musisz kliknąć pokaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to przypadek?
  • Odpowiedz
@xXx420xXx100L3J4: nie no wiadomo brak dostepu do sluzby zdrowia w zaden sposob sie nie przyczynil do tych zgonow xD tylko covid. Nie wspominajac juz o zamykaniu ludzi w domach i braku ruchu. Poczytaj sobie o konsekwencjach braku ruchu.

Wracajac do twojej narracji jak to jest ze covid w dalszym ciagu z nami jest a tych nadmiarowych zgonow jak by mnie lub mniej sie o tym mowi? Szczepionki zaczely dzialac? Sami
  • Odpowiedz
@xXx420xXx100L3J4: na bazie jakich danych?xDD wkleiles statystyki zgonow z poszczegolnych lat. W ktorym miejscu jest napisane ze te nadmiarowe zgony byly spowodowane covidem? #!$%@? profesor sie znalazl, dane z dupy poparte urojeniami. Samo twierdzenie ze moje argumenty to "slowo pisane" a twoje to dane pokazuje jak jestes glupi. Chcesz to wkleje ta sama statystke i napisze ze zgony zostaly spowodowane przez #!$%@? kijem po parapetach placowek medycznych, bedzie to tak
  • Odpowiedz