Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: aa no to teraz przechodzimy na elektryczne XD no tak, bo nie dość, ze utrudnimy kierowcom zycie poprzez ograniczanie mozliwosci ruchu drogowego co wplynie na ceny to jeszcze każmy im kupić elektryka za pare tys. Ktoś np. nie ma w ogole roweru i teraz musi wydać np. 5 tys na rower elektryczny chociaż ja nie wiem czy taki tani elektryk sie znajdzie sensowny. Chłopie skoncz juz
  • Odpowiedz
@kuraku: NO ALE WLASNIE O TYM MOWIE CZLOWIEKU. Mowie, ze rower jest klopotliwy dla wielu osob to mi mowicie, ze mozna kupic elektryka. Mowie, ze elektryk jest drogi to mowicie, ze mozna kupic za 20 zl. Ja #!$%@? to jest walenie głową w sciane ta rozmowa. Nie rozumiecie podstawy problemu w waszym podejsciu - uwazacie, ze powinno byc tak ale zeby nie byc totalitarnym to oczywiscie dopuszczacie to, zeby mozna
  • Odpowiedz
@DunningKruger: dopłaty hahah a dopłaty z dupy sie biorą rozumiem ta? Czy jednak wszyscy sie muszą zlozyc na te doplaty. Powiedz mi, zawsze lubisz sobie utrudniac zycie zeby potem robic na ten problem program naprawczy i wmawiać sobie,ze to dziala? XD
Samochów wyjdzie napewno duzo wygodniej. Jest czas na sport. Nie kazdy chce łaczyc jedno z drugim. Ja np. kompletnie nie lubie łączyć sportu z transportem po coś. Wole iść
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monarchista: doplaty to inwestycja w mniejsze koszta rozbudowy infrastruktury samochodowej, ogromnie obniżone koszta opieki zdrowotnej.

Chłopie ale odsuń na bok emocje bo w moim świecie nikt niczego nie musi.

Ty wybierasz brak ruchu i rujnowanie sobie zdrowia w aucie jeszcze za to płacąc. Mi nic do tego.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: emocje XD. W twoim swiecie ludzie mają latwo jesli funkcjonują tak jak ty chcesz a trudno jesli funkcjonują tak jak oni chcą. W moim swiecie tworzylbym takie warunki zeby relatywnie latwo mial kazdy niezaleznie od tego jak funkcjonuje. I tyle. Nie mam utartego widzimisia, ze samochody są złe a rowery dobre i dlatego nalezy ograniczac samochody ale oczywiscie jak juz ktos bardzo chce to niech jeździ. Rynek zwyczajnie zweryfikowałby
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? to jest walenie głową w sciane ta rozmowa.


@monarchista: no jest, ale jakaś cząstka mnie cały czas wierzy, że osoby takie jak Ty zaczną myśleć i wtedy będzie łatwiej.

Ale rownoczesnie nie widzicie tego, ze utrudniacie inne sposoby a promujecie jeden w waszej opinii
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W twoim swiecie ludzie mają latwo jesli funkcjonują tak jak ty chcesz a trudno jesli funkcjonują tak jak oni chcą


@monarchista: ty w ogóle sklejasz że to są twoje urojenia czy wierzysz w to serio?
  • Odpowiedz
@kuraku: NIE! Wy chcecie banować samochody bo wam wyglad ulicy nie pasuje i tego, ze są zaparkowane. Chcecie mieć wiecej miejsca dla pieszych, drzewek i rowerów. Przeciez juz dzis mozesz tym rowerem jechac po kazdej ulicy. Debile, po prostu debile.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: rowerzysta jeden na 500 aut ma pierwszeństwo na przejeździe na skrzyżowaniu albo wydzieloną ścieżkę kosztem 30 metrowej 4-pasmowej jezdni HURR DURRRR PRZEŚLADOWANIE KIEROWCÓW.

Chryste co za paranoja. A pomyśleć że sam jestem też kierowcą jednak xD
  • Odpowiedz
Wy chcecie banować samochody


@monarchista: nie wiem jakie Wy towarzyszu monarchisto, ale ja np. nie chcę.

Przeciez juz dzis mozesz tym rowerem jechac po kazdej ulicy.

No mogę i jeżdżę. Gdybym miał na rowerze kamerkę, to by wczoraj po przejechaniu jakichś 4km poszło z 20 zgłoszeń na stopagresjidrogowej. I mnie to nie boli, ale jest dobrym wskazaniem, dlaczego wielu użytkowników rowerów np. jeździ po chodniku. I dlaczego trzeba robić porządną
kuraku - > Wy chcecie banować samochody

@monarchista: nie wiem jakie Wy towarzyszu...

źródło: comment_1655475609xeyk4rpIJdK05ZrfvWGNgk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wydzieloną ścieżkę kosztem 30 metrowej 4-pasmowej jezdni


@DunningKruger: chciałbym to zobaczyć :D

No ja tu nawet nie próbuję grać kartą tego, ile jeżdżę samochodem, bo bym wyszedł jak ci, co mają kolegę geja, który się z tym nie obnosi.
  • Odpowiedz
@kuraku: bardzo fajna grafika jazda na rowerze jest fajna jak jeździ możę 10% populacji, jak dojdzie do tego że każda ciota nie będzie się bać wsiąść na rower to te drogi rowerowe staną bo takie cipy będa blokować DDR po których ty będziesz mieć obowiązek jechać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuraku: według mnie łączenie infrastruktury rowerowej i samochodowej to ślepa uliczka. Lepsza jest droga Kopenhagi. Zupelnie oddzielne jezdnie rowerowe, również międzymiastowe.

Ja nie czuję się bezpiecznie oddzielony od kierowców jakąś linią a nie daj Boże jadąc na równi z nimi.
  • Odpowiedz
@monarchista:

ja bym chciał żeby likwidować durne ograniczenia samochodowe i uporządkować wszystko. Teraz wszystko stoi na głowie. Jestem za tym aby modernizować i ulepszać a nie konserwować dosłownie wszystko co ma 100 lat. Problemem są kamienice i to jak budowano miasta te 100 lat temu i więcej. Jeśli zawsze będziemy to podtrzymywać to nigdy nie ruszymy do przodu.

XDDDDDDDDDDDD czyli chcesz #!$%@?ć zabytki żeby były szersze drogi żeby łatwiej się
  • Odpowiedz
@CamusVevo: chce zaprzestac utrzymywania na sile budynkow ktore maja 100 lat a swoim rozplanowaniem ograniczają postęp i tworzą ograniczenia nowoczesnego panstwa. Nie mowie zeby burzyc np. taki wawel. Ale juz jesli mamy mase kamienic i jakaś sie sypie to widocznie czas na nią. I taka zmiana potrwałaby pewnie dziesiątki lat.
  • Odpowiedz