Wpis z mikrobloga

@Lujaszek: jak na razie loki oglądnięty - i mogę stwierdzić, że przebija na głowę netflxowe produkcję - no ale to marvel więc nie ma się co dziwić.. I nie ma na razie podstaw do oceny. Sama platforma kolejny po HBO klon netflixa - trochę #!$%@?, że po skończonym odcinku nie przełącza się sam odcinek zaraz jak napisy się zaczną tylko napisy muszą przeleciec i dopiero możesz zaakceptować przejście na nowy odcinek
  • Odpowiedz
  • 3
@Vank

@Lujaszek: mam i polecam, . Disney i HBO przebiło jak dla mnie Netflix


Zależy co Cię interesuje. Różowa wzięła Disneya, poza StarWars i walking dead nie umiem tam znaleźć nic co mnie zainteresuje. Patrzyłem na jakieś listy typu Top30 rzeczy do obejrzenia na D+ i tylko bajki, high school drama albo superhero
  • Odpowiedz
  • 6
@Lujaszek mam od północy 14 i...

Whoa!!!!!!
DP i HBO gniota obecnie Netflix.

Wszystkie bajki dzieciństwa, oglądam brygadę RR i kacze opowieści na lvl 40.
Simpsons, futurama, star wars takie, co to nawet nie wiedziałem, że są.
Pół roku rozrywki MINIMUM.
W 4 braliśmy, 75 Ziko, warto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dj_mysz:
Prime ma atrakcyjną cenę ale to wynika ze śmiesznie małej ilości contentu w Polsce. Raptem kilka fajnych seriali, a reszta to co najwyżej średniaki. No i masa bolywoodu zaśmiecającego bibliotekę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lujaszek Szkoda, że nie ma żadnej promki na start. Chcę dokończyć kilka seriali na netflixie i zrezygnować, bo nic mocnego tam już ie wychodzi z nowych produkcji. Czekam na zakończenie Saula, Stranger Things, Peaky Blinders i sajonara, po nie wiem - 6 latach nieprzerwanej subskrypcji.
  • Odpowiedz
@Lujaszek: Jako duży fan Marvela i SW powiem, że nie warto. Seriale są nudnę i pisane na kolanie. Żaden mnie jakoś specjalnie nie zaangażował, a postaci są mdłe.
Nie tykać - Hawkeye, Falcon & Winter Soldier, Book of Bobba Fett, Obi Wan
Watchable - Moonknight, Loki, Wanda Vision
Jedyny warty czasu - Mandalorian
  • Odpowiedz
@dj_mysz: Ale na Amazone Prime Video nie ma prawie żadnych nowości, baza filmów i seriali jest żenująco mała, a większość to gnioty, jedyne co mi siadło to THE BOYS
  • Odpowiedz