Wpis z mikrobloga

@ibiza_Driver: Imho fajny przejaw wiary u kogoś, kto chce na swój sposób dobrze dla społeczności. Nie robiłbym sobie żartów, bo i po co. Jest niezerowa szansa na urazę uczuć religijnych u kogoś, bo nie każdy chce "żartownisiów" (sam piszesz, że ot tak dla jaj chcesz powiesić coś w reakcji na ten obrazek).

Nie jestem Katolikiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tytanowy_Lucjan: ja bym tam dał jakąś tęczową flage albo jakiś napis miłość nie wyklucza, jak babcia jest jakimś fanatycznym katolem to podniesie jej ciśnienie xD bo generalnie jakaś ostra akcja to zerowe heheszki bo każdy pomyśli, że to jakiś gówniarz dla żartu nakleił. A co do pseudomarketingu to poprostu ludzią się nie chce z tym walczyć plaga w wiekszych miastach
  • Odpowiedz
ależ absolutnie nic mi nie przeszkadza, nie zamierzam Józka dotykać. Po prostu skoro ktoś mógł sobie powiesić jakiś obrazek, nie widzę przeciwwskazań aby samemu nie powiesić jakiś obok ¯_(ツ)_/¯


@ibiza_Driver: masz 10 lat, czy po prostu jesteś głupi?
  • Odpowiedz
@Henrietta_Paczelokowska: św. Józef w aureoli z dzieciątkiem na ręku formalnie rzecz biorąc też jest bajką. Ale ok, niech będzie. Co jeśli powiesi Mahometa? Albo Pudziana?
I gdybyś nie załapała, do czego zmierzamy: na grzyba w ogóle coś takiego wieszać na tablicy ogłoszeń związanej z lokalem mieszkalnym? Po co między regulaminem mieszkańców a godzinami przyjęć administracji zdjęcie Pudziana, czy obrazek świetego Józefa? I czym w kontekście tej tablicy różni się jedno od
  • Odpowiedz
w polsce jest katolicyzm musisz sie z tym pogodzic.


@Henrietta_Paczelokowska: no jest, przecież nie przeczę. Ale czy jego miejscem jest tablica ogłoszeń na klatce w bloku? BTW, "Polsce", nie "polsce".

Ja wiem ze gimboateizm tez jest coraz bardziej popularny ale bez przesady


@Henrietta_Paczelokowska: ale to nie jest gimboateizm, tylko zwykły zdrowy rozsądek. Religia dla wielu ludzi jest bardzo ważna i niech taką pozostanie, ale tam, gdzie jest na to miejsce.
  • Odpowiedz