Wpis z mikrobloga

@chigcht: zwróciła uwagę na to, że z "nieznanych" przyczyn teraz masz regularnie susze, zimy bez śniegu, i jesteś na dobrej drodze do #!$%@? sobie planety (gdzie pozwolę sobie przypomnieć, nie kupisz drugiej w lidlu na promocji).
Ale najważniejsze jest że młoda baba, i w ogóle patrz jak krzyczy XDDDDDDDD

ten sam typ człowieka co przy proteście kobiet krzyczał: hahaha XDDD patrzcie jaka brzydka baba, a w ogóle to tam przeklinajo
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: a co mnie to obchodzi

Niemcy jak 30 lat temu byli na naszym etapie gospodarki to dymili 5x bardziej od nas

Taki etap rozwoju, bez którego będzie po prostu nam ciężej
  • Odpowiedz
@chigcht: gdyby tylko istniała jakaś organizacja, dzięki której mielibyśmy możliwość korzystać na tym co Niemcy wypracowały przez te 30 lat, zamiast utrzymywać nierentowne kopalnie.
Chętnie zobaczę też statystyki które powiedzą że Niemcy 30 lat temu dymili 5 razy bardziej niż my obecnie (nie mówię że fake lub dane z dupy, natomiast wydaje mi się to nieprawdopodobne)
  • Odpowiedz
  • 11
@RedveKoronny szkoda tylko, że dzisiaj to wszystko idzie w stronę green washingu, sam pracowałem w korpo, które inwestowało miliardy dolarów w tworzenie nowych kopalni węgla kamiennego a jednocześnie w ich budynkach były jakieś plakaty typu "idź schodami, nie jedź windą, ratuj planetę" xD
  • Odpowiedz
@chigcht: Pamiętam jak były marsze klimatyczne i w sumie w PL to nawet spoczko ale w takiej Kanadzie xD Wszystko zawijają w plastik a śmieci wysyłali na Filipiny. Oczywiście marsze nie dotyczyły zaprzestania używania #!$%@? ilości plastiku i zaśmiecania biednych azjatyckich krajów. Bogate zachodnie kraję które robią syf chciały innych pouczać. W sumie dlatego mnie irytowała bo była symbolem hipokryzji zachodu a ekologia i zmiany klimatyczne są ważne. Szkoda że
  • Odpowiedz
YOU STOLE MY CHILDHOOD

Pamiętacie jak neuropki spuszczali się nad nią? XD


@chigcht: A pamiętacie jak konserwy wyrywały, nawet nie zdanie, a pół zdania z kontekstu i zaśmiewały się nie mając zupełnie pojęcia o co chodzi? A, nie, przepraszam- ty dalej to robisz xD
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Nemcy przerzucaja co bardziej syfiaste fabryki do innych krajow typu Polska. Malo tego, odpady ze swoich fabryk przywoza do nas i spalaja to w #!$%@? u nas w swoich cieplowniach. Maja za darmo usuniete odpady, cieplo wykorzystuja do zasilania linii produkcyjnej a mieszkancy zdychaja na nowotwory.
  • Odpowiedz
@chigcht: wystarczy zajrzeć, chociażby do rocznika statystycznego Polski - masz tam średnie temperatury z większości miast na przestrzeni lat. Połącz potem kropki.
  • Odpowiedz
jesteś na dobrej drodze do #!$%@? sobie planety (gdzie pozwolę sobie przypomnieć, nie kupisz drugiej w lidlu na promocji).


@RedveKoronny: Przecież nawet w układzie słonecznym mamy inne planety/księżyce które można kolonizować nie wspominając ile tego do wyboru jest w galaktyce.
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: planeta ma się bardzo dobrze i ma w dupie ludzkość, w najgorszym wypadku wyginiemy i co i #!$%@? bo i tak umrzesz szybciej niż ta planeta stanie się nie do zamieszkania
  • Odpowiedz