Wpis z mikrobloga

Aktualnie na Steamie w promocji jest pakiet gier Assassin's Creed. Małe ostrzeżenie dla każdego kto ma zamiar kupować, sam prawie wszedłem na minę.

- Paczka niepotrzebnie zawiera osobną grę Assassin's Creed: Freedom Cry, która i tak jest obecna jako DLC w AC IV który również jest w paczce. Czyli kupując tę paczkę kupujecie Freedom Cry dwukrotnie.

- AC: Liberation HD jest zawarte w AC III Remastered, którego też nie warto kupować ze względu na następny punkt.

- Do Assassin's Creed: Odyssey Gold Edition dołączany jest AC III Remastered, a co za tym idzie także AC: Liberation HD. Wychodzi taniej niż kupowanie tych 3 gier osobno + macie do tego jeszcze DLCki do Odyssey.

- Z jakiegoś powodu pakiet nie zawiera AC: Brotherhood.

Podsumowując:

- Koszt pakietu = 361,95zł + 19,76zł samodzielne dodanie Brotherhooda bo Ubi zapomniało = 381,71zł

- Koszt całej serii Aassassin's Creed (bez Valhalli której nie ma na Steamie) po samodzielnym złożeniu koszyka według powyższych wytycznych: 337,98zł

Wniosek: Ten pakiet składała pijana małpa z Ubisoftu xD. Dwa pierwsze punkty jeszcze można wytłumaczyć ewentualną perfidną próbą wyruchania klienta na kasę, ale braku Brotherhooda w pakiecie już się nie da logicznie wyjaśnić.

Przypadkowo natknąłem się na ten post z reddita googlując z ciekawości czemu nie ma Brotherhooda w tym pakiecie. https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/roatf3/dont_purchase_the_steam_ac_bundle/

#steam #ubisoft #gry #assassinscreed
Pobierz
źródło: comment_1655422679VvnwfubJMizJlevOkpyho5.jpg
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sihil: na Steam w ogóle jest drożej jak na UC, ale wiadomo że lepiej gre kupić na Steam, zresztą pewnie i tak dodać można do konta Ubi. Na Store Ubisoftu to ostatnio był price bug, gdzie nie naliczało do 20 złotych, kupiłem tak ze 10 starszych gier za 2,80 bo ludzie porobili paczki tak, żebyś płacił minimalnie powyżej 20 złotych, oczywiście można było kupić i gry za 200 złotych.
@Ex3: najtaniej w turcji oraz argentynie, mozna zalozyc przez vpn nowe konto na jedno z tych 2 kraji i albo doladowujesz giftcardami (mało opłacalne) albo dodajesz steam guard i kupujesz klucze tf i sprzedajesz za ich walute :)