Wpis z mikrobloga

@Or3z: Dokładnie, droga leśna między leśniczówka za Zielonym a wsią Szur. Bardzo lubię te tereny kiedyś nie było tutaj tak ładnie utwardzonej drogi.
@piant: osiągnięcie najlepszego czasu na segmencie/odcinku trasy na aplikacji strava,

tam się ktoś oburza


@Or3z: no tak, najlepiej niech wysypią takim jebitnym piachem polessowym jak tam na dole za Szurem to będzie wszystkim pasować, że po każdym większym deszczu droga jest nieprzejezdna/do remontu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tylko park krajobrazowy więc niech asfaltują :D. Na zachodzie Europy, Alpy nie Alpy i inne pagóry wyasfaltowane, w
@piant: albo dzięki temu przyjedzie jeszcze więcej ludzi, na dwoje babka wróżyła ¯\_(ツ)_/¯
Ja tu z agroturystyk niestety nie korzystam bo za blisko dla mnie ale jak kiedyś się przebijałem od Góry Piekiełko na Łuszczacz to tam #!$%@? rzuciłem na te piachy nie mało więc dla mnie to pozytywna wiadomość, że byłby asfalt
@faramka: ten szuterek to już chyba kilka razy był zajebisty xD Zeszły, deszczowy rok pokazał co się z tym dzieje, bo dotarły do mnie informacje z 2 źródeł z różnego czasu, że jest tragedia xDD, a sam byłem między tymi okresami i było w porządku. Także asfalt jak najbardziej na + tam będzie. Z okresowymi namuleniami na drodze xDD
@Or3z
@pawlos10rs
Odniosłam się tylko do zdjęcia ¯_(ツ)

A piachy to były... jak tak liczę to ostatnio jechałam tamtędy już 8 lat temu (
)

Ale to nie ta droga, o której myślałam, z tego co widzę na mapce
@piant

Tak czy siak - wolę szuter od asfaltu.