Wpis z mikrobloga

@Jabby: polityk, który dba o interes mieszkańców swojego kraju, aż niespotykane, w Polszy to na wojnie politycy wycierają sobie ryje, wykorzystują ja do tego, żeby podwyższać marze na paliwo, wykorzystują uchodźców do tego, żeby dalej moc upolityczniać sądownictwo, a tu polityk walczy o interesy swojego kraju i jego mieszkańców, wow dziwne.

@niezdiagnozowany: W krótkoterminowej perspektywie sporo strat, ale w długoterminowej to całkowite przebiegunowanie świata. Zepchnięcie Rosji do krajów trzecie kategorii, takich jak KRLD, Afganistan itd. Zostaną tylko Chiny, ale same Chiny już sobie nie poradzą. Mam nadzieję że nienawiść obywateli Europy będzie się dało tak ukierunkować, aby zaczęli wspierać firmy i biznesy prowadzone głównie w Europie, a kraje totalitarne przestaną być postrzeganie jako tania siła robocza i po prostu będą trzymane krótko
@Aplikacja_TelaDei: Jeśli pamiętasz jak się żyło w Polsce latach 90. nawet jako dziecko i chcesz do tego wrócić żeby "dokopać ruskim" to chyba mam prawo się temu dziwić. No chyba że nie pamiętasz lat 90. to wtedy nie wiesz o czym piszesz. Ładnie się gada o życiu ascetycznym i bez dóbr materialnych dopóki się tego życia nie spróbuje. Jak powiedział Tewje w "Skrzypku na da Dachu" bycie biednym to nie wstyd,