Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

nie mieszkam już z rodzicami od wielu lat. Obecnie mam problem, bo dochodzi u nich do wielkich kłótni i ponoć rękoczynów...
Niestety sytuacja nie jest zero jedynkowa. Mam powody nie wierzyć w niektóre sytuacje dlatego do sedna...

Chciałbym w jakiś sposób zamontować mała kamerkę u rodziców. Niestety nie ogarniam zbytnio tej technologii i czy ktoś mógłby dać jakieś wskazówki?
1. Czy są jakieś mikro kamery, które nie wymagają zasilania sieciowego?
2. Gdzie najlepiej nagrywać filmy? Jakiś dysk/ chmura?
3. U rodziców jest dość dobre WIFI, więc jakby można to było skonfigurować?

Zanim zaczniecie oceniać - znam swoich rodziców od 30 lat i nie chciałbym żadnego z nich oceniać bez dowodów. Zobaczenie co dzieje się u nich jak są sami to moja jedyna droga, żeby im pomóc.. :(

#kamerka #szpiegostwo #elektronika

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a9ce95d2b2e1923179ea5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania:
Art. 267. [Bezprawne uzyskanie informacji]
§ 1.
/.../
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
/.../
§ 3.
Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

Nad tym się zastanów, poza tym kamerę na 5V można podłączyć do powerbanku, jak masz w domu Wi-Fi to tak można wysyłać