Wpis z mikrobloga

@rzep wszyscy wiemy, że bordowe neuropki nigdzie nie wychodzicie z piwnic, tylko całe dnie poświęcacie na walkę ze złymi prawakami na portalu ze śmiesznymi kotkami ( _) Tak więc bez sensu, nawet jak dałeś/aś/oś #pdk
  • Odpowiedz
@rzep chcesz mi powiedzieć, że bordowe przegrywy z neuropy, które całymi dniami walczą ze swojej piwnicy ze złymi prawakami, nie siedzą na tym tagu? Nie wchodzę tam, ale trudno mi uwierzyć na słowo nawet tak doświadczonemu mirkowi( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crest: neuropki normalnie spotykają się z ludźmi i widzą jak bardzo zakłamana jest wizja świata prezentowana na tym tagu. Sam musiałeś już dawno zostać opleciony pajęczynami przez swoich stawonożnych współlokatorów z piwnicy skoro tego nie zauważyłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crest: Od zarania dziejów chłopaki z #przegryw mieli te same poglądy dotyczące kobiet, związków, relacji a także rasistowskie kropka w kropka pokrywające się z tymi z #4konserwy i #konfederacja. Nie spotkałem nikogo z neuropy co by narzekał na tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widać kiepsko umiesz sklejać i łączyć fakty albo znowu prawacka karta zwana „wyparciem” weszła do gry.
  • Odpowiedz
@Frasad od zaranie dziejów- czyli to co sobie neuropki ubzduracie w tych swoich główkach? Poglądy dotyczące kobiet i związków ze strony neuropków to też znamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale czego oczekiwać od osób, które życie znają jedynie z internetu, a cały swój wolny czas poświęcają na siedzenie na wykopie, oraz na walce
c.....t - @Frasad od zaranie dziejów- czyli to co sobie neuropki ubzduracie w tych sw...

źródło: comment_1655386562GckARZXMFyFaZbFbFcf6sG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz