Wpis z mikrobloga

Świat budowali i podbijali WASP, a nie bagienno-stepowi Słowianie z domieszką azjatyckiej i tureckiej krwi. No ale fapajcie sobie dalej
  • Odpowiedz
seks, ruchanie do buzi bzykać to największe pryncypia lgbt. Wszystko od poglądów politycznych przez socjalne rozpatrują tylko przez pryzmat seksualnosci


@Windows_98: ale to jest domena prawicy. Seks analny, kał, krew, dupa, lewatywa - tylko takie macie skojarzenia
  • Odpowiedz
@zeek: Halo jestem uciśniony i prześladowany bo nie mogę wsadzić swojej sikawki koledze do ust na środku placu a potem trzymać się za ręce i iść adoptować dzieci!
  • Odpowiedz
@zeek: A no i moim największym osiągnieciem żywicom jest to że mi się podobają inni faceci! Ale ty nie możesz być dumny z tego że jesteś biały bo to płytkie
  • Odpowiedz
@zeek: @PeterGosling: @AAA90:
Geje, lesbijki i transy mają cały pride month, czarni mają tam też swoje dni czy miesiące (black history month mi się kojarzy). Z tego powodu hurra lewaków. Ale gdy biały coś podobnego zasugeruje to już festiwal cuckoldztwa i ojkofobii się odpala i fikołki się rozpoczynają.
@Wlasciciel_prawakow:
Ten #!$%@?ł najbardziej cuckold XD

bycie białym to wstyd, bo nie osiągnęliśmy nic pozytywnego jeżeli chodzi o czasy nowożytne
  • Odpowiedz
seks, ruchanie do buzi bzykać to największe pryncypia lgbt. Wszystko od poglądów politycznych przez socjalne rozpatrują tylko przez pryzmat seksualnosci xD


@Windows_98: chyba w mózgu prawakow xD Środowiska LGBT domagają się przede wszystkim możliwości zawierania małżeństw, o seksie między mężczyznami gadają głównie pisowcy i konfederaci
  • Odpowiedz
@Bounty: LGBT wywleka sprawy swojej seksualności na ulice. Inb4 nie, trzymanie się za rękę czy pocałunki to nie jest najczęściej poruszana kwestia.
Tęczowi wołają o atencję, a potem są święcie oburzeni, że ktoś krytykuje ich działania. XD
  • Odpowiedz
LGBT wywleka sprawy swojej seksualności na ulice


@vrim: masz na myśli proszenie się o równe traktowanie?

Tęczowi wołają o atencję, a potem są święcie oburzeni, że ktoś krytykuje ich działania. XD


@vrim: argumentacja używana od zawsze przez konserwy. Murzyni wołają o atencję, żydzi wołają o atencję, każdy kto prosi o równe prawa wola a atencję, biedny prawak chciałby w spokoju uważać resztę ludzi za nienormalnych i pozbawionych równych praw a
  • Odpowiedz
@dekorator: przykro mi ale jesteś słowianinem a nie czlonkiem białej rasy odkrywców i pionierów
a ta bezsilna wściekłość wylewa się jedynie z twoich komentarzy - serio, popatrz na to co wypisujesz i zastanów się, czy to są słowa zdrowego człowieka
  • Odpowiedz