Wpis z mikrobloga

Druga dziewczyna w tym roku co do której praktycznie nic nie czuje póki co - wczesniej samotnik przez 25 lat. Obydwie praktycznie po miesiacu sie we mnie zakochały i dwie również proponowały sex, a ja niestety bardzo kiepskie libido mam w wieku 26 lat i kompletnie nie chce mi sie ruchać. Nie wiem jak to naprawić. Robiłem już usg jąder - wszystko ok. Badania hormonalne praktycznie wszystko ok - jedynie estradiol podniesiony - i z tego co czytałem podwyższony u męzczyzn powoduje spadek libido. Byłem u endykronologa zlecil ponowne badania estradiolu po miesiacu, hormon wzrostu, kreatynine i rezonans magnetyczny przysadki mózgowej. Jak w tych badaniach nic nie wyjdzie, to ja juz nie wiem co moge zrobic. 5-6 lat codzienie myslalem o sexie, a teraz straszna lipa :(

#tinder
#przegryw
#rozowepaski
  • 21
@Espance: To może być przez stres albo słabą kondycję śródbłonka. Albo albo. Przyczyn niskiego libido może być wiele, np. deficyt kaloryczny, wysoka prolaktyna, niedobory składników odżywczych, brak ruchu, kiepskiej jakości dieta, itd.

Na libido polecam ci ashwagandhę, macę, l-argininę, ale lepiej ogarnąć po prostu psychikę i styl życia.
@Espance: Tutaj można kombinować i kombinować zależy od wielu czynników, np. od strony hormonalnej prolaktyna/estradiol/shbg

Zależy też jaki tryb życia prowadzisz, ale jak czytam że przez 5-6lat myślałeś o seksie a teraz straszna lipa to raczej bym obstawiał od strony psychiki, może jakaś depresja? problem od strony jakiś lęków/blokad?
@orgazm: codziennie biorę cytruline, argininę, macae, zen szeń, cyk + selen no i te podstawowe witaminy jak d3 i omega 3. Kuśka staje po stymulacji ze strony rozowej, ale ochoty na sex kompletnie nie mam