Wpis z mikrobloga

Takie przemyślenia z dupy. Ale marzy mi się aby zamienić Polskę miejscem z Niemcami aby to tamten kraj był tą wschodnią ścianą i mógł poczuć Ruskiego ch*ja napierającego na ich dupę. A Polacy aby najlepiej mogli mieszkać na półwyspie iberyjskim gdzie mieli by dużo słonka, spokoju i sjesty. Taki duży projekt znalezienia nowej ojczyzny z dala od wschodniego bydła. Ktoś też ma takie przemyślenia ?
#ukraina #wojna #przegryw #przemyslenia
  • 7
@dzangyl: Wiesz co też tak myślałem ale doszedłem do wniosku że jak by na Białorusi się pojawił pro zachodni prezydent to od razu by mieli scenariusz Ukraiński. A Ukraina bez wsparcia większego z zachodu nic nie zdziała. Widać że USA też już się uspokoiło z tym pomaganiem. Teraz największe wsparcie robi Polska. Ale my damy jeszcze 300 jednostek sprzętu i koniec nie będziemy mieli co dawać sami będziemy musieli uzupełniać braki.
prościej ucywilizować Białoruś i Ukrainę i z nich zrobić strefę buforową należącą do zachodniego świata :)


@dzangyl: z białorusią może być tak różnie że faktycznie prościej bedzie nas zamienić miejscami z niemcami ;)