Wpis z mikrobloga

@Noxter20: nie jestem ekspertem ale to #!$%@? nie może byc legalne. A jeśli jest to przecież dzisiaj niema problemu o nową pracę.

@Noxter20 jak dla mnie to trzeba być mocno #!$%@? żeby pracować będąc chorym. Po pierwsze ryzykujesz własne zdrowie a po drugie zarazasz innych...
  • Odpowiedz
@Noxter20: U mnie tak było. Nazwy nie będę podawał ale jak napisałem kierownikowi że się źle czuję i nie dam rady to ten do mnie że mam znaleźć zastępstwo bo inaczej mi z pensji obetną. Dodam że to produkcja była.
  • Odpowiedz
@mirasdobrarada: frajer chciał ci obciąć pensje za takie coś? Przecież to zachorować niespodziewanie to normalna ludzka sprawa na którą nie mamy wpływu. Od tego jest l4 a o zastępstwo niech planiści i kierownik się martwia. Jak się potem sprawa potoczyła ? Obcięli pensje? Ps: dobrze że nie przyszedłeś.
  • Odpowiedz
@mirasdobrarada: bo przyszedłeś i pokazałeś im że można ciebie i innych pracowników szmacic. Jak do siebie nie masz szacunku to szef też nie będzie mial. I pewnie pracowałeś na dwie zmiany prawda ?
  • Odpowiedz
Jak się potem sprawa potoczyła ?


@Noxter20: 2 miesiące tam przepracowałem i se dałem spokój. I tak zaczęli masowo zwalniać pracowników co byli na zleceniówce (bo tam po roku na zlecenie mogłeś mieć umowę o pracę) i za nich dawać ukraińców.
  • Odpowiedz
gdzie są takie kołchozy gdzie straszą kara pieniężna w przypadku silnej gorączki ?


@Noxter20: wszędzie. W tym duża sieć dyskontów z owadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz