Wpis z mikrobloga

@vauecki: Po rozmowach z zaburzonymi/nerwicowcami dowiedziałem się, ze duzo osob tak ma po kawie ale czemu sie tak dzieje? jeszcze się nie dowiedziałem. Może @FearFactory: ma racje. Przy zaburzeniach lękowych ogólne przemęczenie to w sumie naturalny stan więc by się zgadzało
  • Odpowiedz
@tojamatteusz: mialem objawy nerwicowe i fakt, wszystko co w zarciu podbijało temperaturę (tętno) powodowało ataki paniki, stąd moje zdziwienie bo kawa sama w sobie jest nawet zdrowa (przy odpowiednim nawodnieniu)
  • Odpowiedz
wszystko co w zarciu podbijało temperaturę (tętno) powodowało ataki paniki


@vauecki: Możesz coś więcej dopowiedzieć? Coś konkretnego w żarciu? Czy po prostu wszystko co ciepłe? Ja mam tak, że czasami po obiedzie mnie łapie kołatanie serca, a dalej atak paniki. Jak powiedziałam lekarzowi to się tylko na mnie dziwnie spojrzał jakby chciał powiedzieć, że głupoty wymyślam :-/
  • Odpowiedz
@feketehajuno: Ostre, gorące, pobudzające, podbijające temperaturę ciała, alkoholowe (choc po alko jestem wychillowany i nie odczuwam tego, to dzien następny potrafią właczac sie ataki- w koncu układ nerwowy naruszony). Zmienic lekarza ;)
  • Odpowiedz