Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia na temat serialu #theoffice

Uważam, że finalnie bohaterzy pozostali w niewłaściwych związkach.

- Jim powinien zostać z Karen. Ona w przeciwieństwie do Pameli była osobą o wysokiej inteligencji i ambicjach. Do tego była ogarnięta życiowo na tyle, żeby ogarnąć w ryzach również fajtłapowatego Jima i stanowić dla niego naturalną przeciwwagę w związku. Na pewno zrozumiałaby też jego ambicje co do założenia i prowadzenia własnej firmy, w przeciwieństwie do Pam, której to nie obchodziło

- Pam powinna zostać z Royem. Roy był prostym chłopakiem, ale wiedział o życiu to, co najważniejsze. Wiedział, że szkoła artystyczna Pam jest złym pomysłem i że tej prostej dziewczynie zacznie się przewracać w dupie gdy poczuje nowojorskie życie. Do tego był zdecydowany i męski, stanowiły naturalny balans dla rozlazłej Pameli, która mogłaby realizować się piekąc mu pyszne serniki z rodzynkami.

- Andy i Erin to kolejny przykład. Para dobrana idealnie pod poziomem ilorazu IQ. On był w niej zakochany, ona śmiała się z jego żenujących i męczących żartów. Być może ich dzieci nie byłyby orłami, ale wiedliby ciekawe życie.

#seriale #przemyslenia #zwiazki
robo_bobo - #niepopularnaopinia na temat serialu #theoffice

Uważam, że finalnie bo...

źródło: comment_16552427920PYv0LoeX5RfoPOsMj5Lz9.jpg

Pobierz
  • 7
@robo_bobo: Im więcej razy obejrzałem the office, tym bardziej mam przeświadczenie ze Pam nie była taka niewinna jak wszystkim sie wydawało. Jej relacja z Jimem będąc narzeczona Roya była #!$%@?. Żarciki, ciągle rozmowy, sytuacje w których był kontakt fizyczny. Zdradziła Roya z Jimem i ukryła to, dopiero powiedziała to długo po fakcie. Roy po rozstaniu z Pam rozwinął sie, co pokazywało ze ta relacja go tylko tłamsiła. W serialu Roy był
@robo_bobo zniszczyles mi życie, cały czas uważałem ich historie za coś wspaniałego, ale dłużej się zastanawiając to prawda. Pam można tłumaczyć tym że jak każda "artystka" była nie zadowolona z tego że jest z prostym chłopakiem, i nie widziała nic złego z folgowaniem sobie z Jimem. A ten jak pies znosił jej narzeczeństwo, jak w końcu sobie znalazł kogoś fajnego, to pod wpływem strachu przed awansem, po prostu przed życiem wybrał Pam.