Wpis z mikrobloga

  • 1
@bruhhhhhhhh: powiem Ci szczerze, ze #!$%@?ąc od tych screenow. To poza covidem zarobiłem najwiecej na śmiesznym wyczuciu, z 10 letniego doświadczenia wiem ,ze AT nie dziala. Natomiast jak śmiesznie przy AT brzmi wyczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oboje zarabiamy i jest gitara. Najważniejsze, zeby zejść ze sceny jak wyczyści depo,ale to tylko z części zysku. Sam tak gram i stosując AT czy wyczucie zawsze kończy sie
  • Odpowiedz
@LewCyzud: o bardzo ładnie jeszcze wpadły 2 stówki na koniec dnia xD

w sumie czułem drop -dlatego byłem short - pod koniec po złamaniu tego trendu w kwadraciku, marnym follow upie po przebiciu 3780 oraz stopniowym podnoszeniu się futures VIX

ciężko w zasadzie to co robię nazwać takim czystym AT, nie używam żadnych wskaźników (jednie vwap no ale to nie jest lagujący wskaźnik), 95% to price action, kontekst rynku oraz
bruhhhhhhhh - @LewCyzud: o bardzo ładnie jeszcze wpadły 2 stówki na koniec dnia xD

...

źródło: comment_1655842053irZ17bhelaRtUSYlerjvxn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: a powiem Ci szczerze, że się ostatnio zastanawiałem nad wigusiem i mam dwa miejsca, w których potencjalnie byłbym zainteresowany - dwa różowe kwadraciki - górny do zagrania shorta, dolny do szukania longów - czy dojedzie do dolnego nie wiem, czy dojedzie do górnego pewnie kiedyś tak, i w zależności od ogólnego kontekstu rynku będę szukał okazji shorta - wszystko poza tym mnie nie interesuje, ogólnie jakoś wig nie przemawia
bruhhhhhhhh - @LewCyzud: a powiem Ci szczerze, że się ostatnio zastanawiałem nad wigu...

źródło: comment_16560203688eYqfe23KghQC8s9BTcwsW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: niestety czasem tak bywa, o ironio, moje 7/10 przypadków gdy pokazuje kumplom profity, to zdarza mi się oddać sporą część nich - więc mam zasadę, jak już pokazuje SS zarobionych pieniążków to red flag na resztę dnia, czas na zamknięcie kasyna, bo zwykle to konczyło się albo chęcią dołożenia do wyniku, albo lekkomyślnością bo gram przecież za profit

wiem, że Twój przypadek jest inny ale taki smieszny przykład działający
  • Odpowiedz