Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani,
Od dłuższego czasu borykam się z wymyśleniem nazwy dla food trucka/stoiska gastro. Po długich tygodniach główkowania w końcu zdecydowałem się napisać tutaj. Dla osoby, której nazwę wybiorę lub zainspiruje mnie do nazwy ostatecznej wysyłam dobrą łychę, zestaw craftowego piwa, 500 zł i zaproszenie na darmowe jedzonko;)

Interesuje mnie nazwa, która będzie kojarzona z asortymentem, może to być jakaś ciekawa nazwa zawarta w jednym wyrazie lub fajna gra słów. W grę wchodzi zarówno polska jak i angielskojęzyczna, może jakiś ciekawy związek frazeologiczny.

W naszym asortymencie znajdują się pajdy tradycyjnego dużego wiejskiego chleba na zakwasie, które serwujemy ze smażonym krowim serem, smalcem, hummusem oraz z warzywami tj. pomidorem, ogórkiem kiszonym lub małosolnym, cebulą, szczypiorkiem. Sprzedajemy również ser oraz chleb osobno na części. Wystawiamy się głównie na festiwalach muzycznych, piwnych i lokalnych wydarzeniach.

Są tutaj jakieś kreatywne osoby?:)

#marketing #nazwa #pytanie #reklamakreatywna #reklama #inspiracje
  • 416
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumowykaczor: "Foodtruck w którym sprzedajemy tradycyjne pajdy dużego wiejskiego chleba na zakwasie, które serwujemy z krowim serem, smalcem, hummusem, warzywami oraz wieloma innymi dodatkami" tylko musisz mieć spory baner albo wybrać małą czcionkę Mirku. Za alkohol podziękuję bo nie przepadam ale na szamkę na pewno wpadnę!!!