Wpis z mikrobloga

@L3stko: tylko drobna różnica jest taka że jaki to konserwa i jak każda narzuca innym by żyli według jego ciemnoty sprzed stuleci. A on sam jakoś nie chce mawet się po staroswiecku ubierać.
  • Odpowiedz
@TenXen47: w średniowieczu nie było garniturów, dresom na sznurek bliżej do staroświeckiego ubioru - jeśli już chcesz używać argumentu konserwatyzmu.
  • Odpowiedz
@L3stko: ale oni nie przywołują średniowiecza. Bo im samym wstyd. Tylko najwcześniej xix wiek, albo do czasów sprzed rewolucji seksualnej. To niech się ubierają tak jak wtedy. Przecież tak fajnie było. A nie lewacko-hipisowsko.
  • Odpowiedz
  • 19
@L3stko: a to wszystko zmienia. Nie lubisz typa, ale tworzysz 2 wpisy o tym jak się ubrał w gacie z troczkami i wcale to nic dziwnego bo inni coś tam coś tam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wanghoi: ja już zapomniałem o tamtym wpisie, a wy to chyba tego przeżyć nie możecie. Żeby pamiętać co kto napisał tydzień temu, to się ociera o jakąś niezdrową fascynację moją osobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
@L3stko: nie poprostu trzeba wejść w Twój profil i pojawia się ten wpis. Nie musiałem nawet skrolowac, a po drugie nie mam pamięci konfederty, żeby zapominać wszystko po 2 dniach
  • Odpowiedz