Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzymajcie mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jestem przed obroną licencjatu z ekonomii i nie wytrzymam tego p****** "jakie te studia to są bezsensowe".
Rozumiem, że kogoś mamusia nalegała, że ojciec kazał, że babcia prosiła i nie potrafi się postawić na swoim i powiedzieć "nie", ale nie rozumiem jak można potem chodzić po wydziale i lamentować "boże straciłem 3 lata życia" "nic się nie robi po tych studiach" "jestem #!$%@?".
Już pomijam fakt, że studia ekonomii to wypas jeśli chodzi o tę pracę i jest tej pracy więcej niż ot chociażby po prawie. Jak się jest niedorajdą życiową to nawet ukończone studia fizyki kwantowej nie pomogą change my mind.

Zupełnie bez kappy, niech mi ktoś napisze, że przeciętnemu kowalskiemu studia ekonomiczne nie byłby potrzebne.
Wiedza z zakresu makroekonomii? Pewnie, zgaduje że mi też nie przyda się wiedza co to jest dekompozycja solowa czy współczynnik q-tobina.
ROE, ROA, ROI pewnie też nie.
Zajęcia z bycia przedsiębiorczym - pewnie gówno, to akurat się zgadzam.
Ale #!$%@? wiedza co to jest WIBOR, no błagam. Wiedza, że można wziąć kredyt oprocentowany stale, a nie zmiennie... Wiedza jak się zmienia wartość pieniądza w czasie ( )

Trzymajcie kciuki, aby udało się obronić licencjat i zacząć magisterkę, bo mnie ten kierunek mega jara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrazka nawet nie komentuje.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a824b2924ad7d1568c0cc8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no bez kitu, ja skończyłem studia inżynierskie i odrazu dostałem 1 zł/h podwyżki, i teraz bez kłamania Cię moja kuzynka skończyła ekonomie na 5 (finanse i rachunkowość ???) i teraz jest na truskawkach w Niemczech, bo zarabiała najniższa w stolicy województwa